RX 5600XT Model önerisi

Bu arada hocam şaka bir yana geçen büyük konuşmuştun o yüzden AMD önermem artık yasak :D. Eğer bütçe yetiyorsa DLSS için NVIDIA bakılabilir. (Oyunlarda %1-2 farkla 5600 XT önde genel ortalamada ama dediğim gibi DLSS için NVIDIA alınabilir.)
Not: NVIDIA alın.
NVIDIA Anca GTX 1660 Tİ alabilirim RX 5600XT sınırları zorlayıp anca bu kadar bütçe çıktı :D
Nvıdıa için Tİ mi öneriyorsun?
600w +80P Silverstone PSU var sıkıntı yaşamam değil mi?
450W istiyor diyo özelliklerde.

NVIDIA anca GTX 1660 Ti alabilirim RX 5600XT sınırları zorlayıp anca bu kadar bütçe çıktı :D.
NVIDIA için Ti mi öneriyorsun?
600W +80P SilverStone PSU var sıkıntı yaşamam değil mi?
450W istiyor diyor özelliklerde.

O zaman benim önermem yasak ama siz anladınız neyi önerdiğimi :D.
Not: NVIDIA alın.
Bu arada 600W 2070S'e bile yeter.

XFX olan indirimde de ondan.

Bu arada 5600XT 2060'dan iyi değil. Yanlış öğrenmişsiniz. Tam tersi olacak.
Siz yanlış öğrenmişsiniz,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
çoğu oyunda aralarında nerdeyse hiç fark yok.
Bazı oyunlarda AMD 10 FPS fark atıyor.

Gaming MX veya XFX modelini almanızı tavsiye ederim.

Tabii bütçe 200 TL artabiliyorsa şunu almak çok daha mantıklı:
Şimdi farkettim de mech olana OC yapılabiliyormuş o daha iyi değilmidir?
Gaming MX olanı OC yapıp mı gönderiyorlar acaba tam yüksek ayarlarda OC yazmıyor onda?
Vay be, son sürücülerle bayağı ilerlemiş 5600XT. Önceden 2060 daha iyiydi. Ama DLSS ve RTX özellikleri bence hala 2060'ı daha alınabilir kılıyor.
Aynen o konuda haklısın RTX cazip kılıyor zaten ama RTX'de RTX 2060 serisinde pek iyi değilmiş.
DLSS konusunda bilgim yok o nedir vulkan tarzı bir şey mi?

Gaming MX olanı OC yapıp mı gönderiyorlar acaba tam yüksek ayarlarda OC yazmıyor onda?

Aynen o konuda haklısın RTX cazip kılıyor zaten ama RTX'de RTX 2060 serisinde pek iyi değilmiş.
Bütün kartlara OC yapılabiliyor Mech OC sadece fabrikadan çıkışlı OC'lu olarak geliyor .

Mech tipi bana biraz daha güzel geldi, 60-70TL ucuz Gaming MX göre problem olmaz herhalde değil mi bunu alsam fark vesaire.
Ben Mech OC kullanıyorum memnunum ama bence 50 TL daha fazla verip MX almanız daha iyi olur :) .
Çok bir fark yok ama 50 TL MX için değer.

Mech almayın. Giriş seviye bir soğutması var. Ventus XS gibi düşünün. Isınma sorunu olabilir.

DLSS olayını tam bilmiyorum.

Mech almayın. Giriş seviye bir soğutması var. Ventus XS gibi düşünün. Isınma sorunu olabilir.

DLSS olayını tam bilmiyorum.
Ben kullanıyorum hocam 76 dereceyi geçmiyor soğutma problemi yok ama MX'i alması daha mantıklı olur.
Zaten RX5600 XT kartların genel olarak çok ısınmıyor.

Geri
Yukarı