RX 570 sistem ile madencilik nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan YKC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 3B
Ben sadece denemek istiyorum. Bana kazandıracağı para vs. çok umrumda değil. Sonuçta günde en fazla 20TL kazanırım. Yakıtığım elektriğie değmez. Ben nasıl yapacağımı öğrenmeye çalışıyorum. Belki ileride böyle bir işe girebilirim.

Harici ekran kartına RAM üzerinden bellek veremezsin.

Anladım, sağ olun.

RAM üzerinden ekran kartına bir güç aktarımı yapamazsın yazılım ekran kartının çıkış gücü ile çalışır.

Ekran kartı belleği ile normal olan RAM birbirinden alakasız birimler. Ötekinden alıp diğerine vermek gibi bir şey yok

Peki bilginiz varsa hangi programla denemeliyim lolminer veya phoneixminer gibi birşey mi yoksa NiceHash gibi bir uygulamayla mı?

Lolminer deneyebilirsin 4 GB ancak dediğim gibi sadece görmek için dene yerinde olsam yapmam elinde olan cihazdan yaklaşık 10 tane alıp mantıklı bir kazanç elde edebilirsin.

Lolminer deneyebilirsin 4 GB ancak dediğim gibi sadece görmek için dene yerinde olsam yapmam elinde olan cihazdan yaklaşık 10 tane alıp mantıklı bir kazanç elde edebilirsin.

2019 da 1500 TL'ye almıştım RX570'i şu anda satılmıyor vve tek satan yer 8700TL istiyor.
1614608874759.png

Burada Lolminer.exe yi açmam lazım sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı