RX 570 TEMP LİMİTİ AYARLAMA

Reckleburs

Hectopat
Selamlar, RX 570 4 GB kullanıcısıyım. Kart 80 dereceyi görür görmez gücünü düşürüyor. MSI Afterburner'da Temp Limiti 85 derece yapıyorum fakat otomatik 80'e geri düşürüyor. Ne yapsam ne etsem bir türlü düzeltemedim. Bunu nasıl 85 dereceye çekebilirim?

1585753571738.png

Onun yerine kartın o sıcaklıklara çıkmadan gücünü verebilmesi için undervolt işlemini uygulayabilirsiniz.

Buyrun size bir örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar, RX 570 4 GB kullanıcısıyım. Kart 80 dereceyi görür görmez gücünü düşürüyor. MSI Afterburner'da Temp Limiti 85 derece yapıyorum fakat otomatik 80'e geri düşürüyor. Ne yapsam ne etsem bir türlü düzeltemedim. Bunu nasıl 85 dereceye çekebilirim?

Eki Görüntüle 525760
Power limit o kadar fullemeyin,sorun olabilir kartta.

Power limit o kadar fullemeyin, sorun olabilir kartta.

+20'ye düşürdüm uygun mudur? Bu arada teşekkürler.

Onun yerine kartın o sıcaklıklara çıkmadan gücünü verebilmesi için undervolt işlemini uygulayabilirsiniz.

Buyurun size bir örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Undervolt ayarlarini bilmiyorum ondan dolayı korkuyorum RX 570 4 GB için bildiğiniz ayar var mıdır? Çünkü bunu deneyip uyguladığımda ekran bembeyaz oldu. Reset attım düzeldi.

Undervolt ayarlarini bilmiyorum ondan dolayı korkuyorum RX 570 4 GB için bildiğiniz ayar var mıdır? Çünkü bunu deneyip uyguladığımda ekran bembeyaz oldu. Reset attım düzeldi.
+20 de tasvip etmem
Bende +15 de kullanıyordum.Ara ara görüntü gitmesi sorunundan doalyı kapasitör değişti dediler.(Ondan mı oldu bilmiyorum ama)Bugün 15 gün sonra tekrar denettirdim.Problem yok dediler.Tekrar yaparsa yine servise göndereceğim.Aklınızda bulunsun.Kapsitörlerin sınırı var çünkü.

İnternette kendi kartınız için insanların neler yaptıklarını bakın. Onların yaptıklarının 20 üstü şeklinde uygularsanız sıkıntı olmayacaktır. Örneğin 900 ü 920 şeklinde yazın.
Ya da siz undervolt ekranının ekran görüntüsünü atın yardımcı olayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı