RX 5700 XT mi? RTX 2070 Super mi?

Seyit_AP24

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Oyun odaklı bir PC toplamak istiyorum ancak hangi ekran kartını alacağımı tam kestiremiyorum. RX 5700 XT fiyatı ile yüzü güldürürse de RTX 2070 Super FPS anlamında daha iyi gibi ve Ray Tracing özelliği de ayrı bir artı. Karar vermemde yardımcı olursanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı FPS değerlerini alıyorlar. Hatta RX 5700XT bazı oyunlarda daha çok değer alıyor. AMD'nin şu an yazılım sorunları var, RTX 2070 Super kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Ben RTX 2070 Super öneririm.

Aynı FPS değerlerini alıyorlar. Hatta RX 5700XT bazı oyunlarda daha çok değer alıyor. AMD'nin şu an yazılım sorunları var, RTX 2070 Super kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Ben RTX 2070 Super öneririm.
Kısmen katılıyorum ancak sorunun ne kadar yazılıma bağlı olduğu konusunda şüphelerim var. Birkaç gündür forumlarda gördüğüm kadarıyla siyah ekran sorununu güç bağlantısını daisy chain yerine farklı 8 ve 6 pinlik kablo kullanarak ve monitör zaman aşımını kapatarak çözenler var. Sorun yaşayan birinin deneyip bildirmesi çok daha iyi olur, yine de gördüğüm kadarıyla herhangi bir problem kalmıyor.

Herkese merhabalar. Oyun odaklı bir PC toplamak istiyorum ancak hangi ekran kartını alacağımı tam kestiremiyorum. RX 5700 XT fiyatı ile yüzü güldürürse de RTX 2070 Super FPS anlamında daha iyi gibi ve Ray Tracing özelliği de ayrı bir artı. Karar vermemde yardımcı olursanız mutlu olurum.

5700XT 3 fanlı modelleri bu aralar 3000TL fiyatta. Sen 2070S modelini kaç liraya alacaksın? Arada 300-500TL varsa 2070S al ama +1000TL fark varsa 5700XT al geç :)

2070S tabiki de. 5700 XT çıkalı 9 ay oldu insanlar hala kartın sorunları ile uğraşıyorlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı