RX 5700 XT sistem alınır mı?

Arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum inşallah. Sorularım var. Cevaplarsanız sevinirim.
1-Kasanın hava sirkülasyonu nasıl?
2-Kötü parçası var mı?
Vatan Bilgisayar 5700 XT sistem alınır mı? | Technopat Sosyal

Evet okudum.
Bu sistemin videosu var Modart'ta sıcaklık değerleri iyi başka bir sıkıntısı yok gibi sizce nasıl?

Pardon yanlış kişiye alıntı yapmışım :)

İlk yazdığın sistemi almanı tavsiye ederim.
THERMALTAKE VIEW 27 600W 80PLUS ARGB 3x120mm FANLI MidT ATX PENCERELİ KASA - Vatan Bilgisayar
Daha iyisi de toplanmaz ayrıca.
İlk sistemin kasa Thermaltake bu arada.
THERMALTAKE VIEW 27 600W 80PLUS ARGB 3x120mm FANLI MidT ATX PENCERELİ KASA - Vatan Bilgisayar
İkinci sistem ise ilkine benzer ancak Rampage(c4)kasa ve PSU kullanıyor.
RAMPAGE TRAPPER 650W 80+ BRONZE 3 ARGB GAMING KASA Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
600W 80+ Thermaltake PSU 650W rampage'den(rampage 1650W olsa bile)çok daha iyidir.
Bu arada ikinci sistemde Ryzen 5 3500X varmış. RX 5700XT ile darboğaz yapabilir.

RAMPAGE TRAPPER 650W 80+ BRONZE 3 ARGB GAMING KASA Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
600W 80+ Thermaltake PSU 650W rampage'den(rampage 1650W olsa bile)çok daha iyidir.

O Thermaltake olan kasayı donanım arşivi kulanmış 2 sene önce bir bakayım sıcaklık değerleri gözüküyor mu.
İkinci kasayı da modart topladı ısı sıkıntısı yok ama PSU sıkıntı
Bir de ilk attığım kasanın SSD'si nasıl?

O Thermaltake olan kasayı donanım arşivi kulanmış 2 sene önce bir bakayım sıcaklık değerleri gözüküyor mu.
İkinci kasayı da modart topladı ısı sıkıntısı yok ama PSU sıkıntı
SSD iyi bı sıkıntı yok

O Thermaltake olan kasayı donanım arşivi kulanmış 2 sene önce bir bakayım sıcaklık değerleri gözüküyor mu?
İkinci kasayı da modart topladı ısı sıkıntısı yok ama PSU sıkıntı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kasayı kullanmış Max 72 derece ekran kartı o kartta 2 fanlı ama buradaki kart AMD.
Bu arada ikinci sistemde Ryzen 5 3500X varmış. RX 5700XT ile darboğaz yapabilir.
SSD iyi bı sıkıntı yok
Isıda bir problem olur mu hocam?

O Thermaltake olan kasayı donanım arşivi kulanmış 2 sene önce bir bakayım sıcaklık değerleri gözüküyor mu?
İkinci kasayı da modart topladı ısı sıkıntısı yok ama PSU sıkıntı.

Crucial BX500 çok iyi bir SSD değil ancak kötü de değil.
Ama forumda biraz bakındım ve net bir görüş olmasa da bazı kişilerde sorun çıkarmış gibi görünüyor ancak bu sorunlar genelde yazılımsal. Çoğunluk ise rahat rahat kullanıyor.
(1) Crucial BX500 ısınma, donma ve sağlık düşme sorunları | Sayfa 1 | Technopat Sosyal

(1) Crucial BX500 Isınma ve Ömür Sorunları | Technopat Sosyal
Crucial BX500 serisi SSD alınır mı? | Technopat Sosyal
Crucial BX500 SSD Alınır mı? | Technopat Sosyal

Ayrıcaa sağlık analizi yapacak iseniz Crucial Storage executive tool(crucial'in kendi programı) kullanmanızı tavsiye ederim. Başka testlerde bazen yanlış sonuç verebiliyor.
(1) [Çözüldü] Crucial BX500 Isınma Sorunu | Technopat Sosyal
Biraz geç yazdım ama kısaca yukarıdaki arkadaşın dediği gibi alıp kullanabilirsiniz.

Crucial BX500 çok iyi bir SSD değil ancak kötü de değil.
Ama forumda biraz bakındım ve net bir görüş olmasa da bazı kişilerde sorun çıkarmış gibi görünüyor ancak bu sorunlar genelde yazılımsal. Çoğunluk ise rahat rahat kullanıyor.
(1) Crucial BX500 ısınma, donma ve sağlık düşme sorunları | Sayfa 1 | Technopat Sosyal

(1) Crucial BX500 Isınma ve Ömür Sorunları | Technopat Sosyal
Crucial BX500 serisi SSD alınır mı? | Technopat Sosyal
Crucial BX500 SSD Alınır mı? | Technopat Sosyal

Ayrıcaa sağlık analizi yapacak iseniz Crucial Storage executive tool(crucial'in kendi programı) kullanmanızı tavsiye ederim. Başka testlerde bazen yanlış sonuç verebiliyor.
(1) [Çözüldü] Crucial BX500 Isınma Sorunu | Technopat Sosyal
Biraz geç yazdım ama kısaca yukarıdaki arkadaşın dediği gibi alıp kullanabilirsiniz.

Çok sağ olun hocam vallahi kaç gündür kafamda atıp tutuyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı