RX 5700 XT ve R5 3600 sistem toplama

Kartınızın durumu nedir? Vida problemi var mı? Sıcaklık değerleriniz ne durumda?
Vida problemi çekmedim.Kartım gayet güzel çalışıyor fakat 1kere dondu, 1 kere kapandı olay görüntüleyicisinden baktım donmasında sebep yoktu fakat kapanması güç tüketimi ile alakalı gibi birşeydi. Sıcaklık değerim 75 derece.

Vida problemi çekmedim.Kartım gayet güzel çalışıyor fakat 1kere dondu, 1 kere kapandı olay görüntüleyicisinden baktım donmasında sebep yoktu fakat kapanması güç tüketimi ile alakalı gibi birşeydi. Sıcaklık değerim 75 derece.
Sizden ricam kartınızın kutusunda yer alan etikette Part No: şeklinde bir bölüm var. Buradaki kodu paylaşabilir misiniz ?

Neden ne işe yarıyorki ?
Vida problemi olan kartların parti numarasının içinde var mı onu öğrenmek istiyorum. Benim kartım ile aynı parti üretim mi, bunu merak ediyorum. Benim kartım vida problemli çıktı, parti numarası da listede vardı. Bu nedenle merak ettim.

Vida problemi olan kartların parti numarasının içinde var mı onu öğrenmek istiyorum. Benim kartım ile aynı parti üretim mi, bunu merak ediyorum. Benim kartım vida problemli çıktı, parti numarası da listede vardı. Bu nedenle merak ettim.
Listeyi buradan paylaşabilirsiniz. Listenin kaynağı nedir?

Vatan bilgisayardan sakız bile almayın. 2. El ürün satıyorlar ve hiçbir şey bildikleri yok. Teknobiyotik veya Inventus'tan alınız gerisi boş. Ekran kartını da Sakın AMD almayın driver saçmalıklarla ve Anti-aliasing sorunlarıyla uğraşmak istemiyorsanız. Nvidia almaya bakın. AMD sadece işlemci de iyi.
Vatan Bilgisayar'dan PC toplayacağım. Sizce nasıl olmuş? Bu arada monitör 1080P çözünürlüğünde.

Eki Görüntüle 525926

Kaynak Asus.

90YV0D90-M0NA00
Vatan bilgisayardan sakız bile almayın. 2. El ürün satıyorlar ve hiçbir şey bildikleri yok. Teknobiyotik veya Inventus'tan alınız gerisi boş. Ekran kartını da Sakın AMD almayın driver saçmalıklarla ve Anti-aliasing sorunlarıyla uğraşmak istemiyorsanız. Nvidia almaya bakın. AMD sadece işlemci de iyi.
Bilgisayarı satın aldım. Bilgisayardan memnunum hiç bir sorun yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı