RX 580 8 GB alınır mı?

Bu kadar az bir fark için o kadar para vermeye gerek yok. Eğer imkanınız var ise RX5700xt almanız çok daha mantıklı olacaktır.
Yalnız o kart fazla pahalı olmadım mı🙂
Siz benim kaç tane mesajımı okudunuz da böyle saçma bir cevap veriyorsunuz? Okuyup anlamanızda problem var mı? Dedim ki bütçesi varsa daha yüksek bir kart alsın eğer bütçesi bu kadarsa RX580'e geçmek mantıklıdır. Para biriktirmek ve kullanılmış ekran kartını iyi bir fiyata satmak kolay sanıyorsun galiba sen? Sizin gibi insanlar vakit kaybı.

Sana milyar tane test atarım hatta üşenmeyip kendim de test yapar forumda paylaşırım. Ama gerek yok. Performansın nasıl DirectX ile alakası yok hocam siz ciddi misiniz? Forumda tüm bilindik kişileri etiketleyin bakalım ne diyecekler?

Gereksiz bir asabiyetim yok yetiştirilme tarzımdan dolayı sert bir insanım biraz. Nesnel bir şeyi sorgulayamazsınız olayı şu;
Evrim herkes tarafından kabul edilmiş bir şey bunu sorgulamak bu zamanda biraz saçma oluyor değil mi? Anlatmaya çalıştığım bu evrim olayını örnek olarak verdim konu çok başka yerlere çekilmesin.

Ben arkadaşa yazdım ki bütçeniz var ise daha yüksek ve daha güncel bir kart alınız fakat bütçeniz yok ise RX580'e geçmek mantıklıdır, buradaki arkadaşlar insanın hayat şartlarını bilmeden ya üstüne para koyarsın şöyle böyle yaparsın diyorlar genelde. Arkadaşımız 580'i eline para geçmişken almazsa bir daha alamayacak belki bilemezsin, ayrıca Türkiye'de her gün kur yükselirken ve ekran kartı fiyatları sürekli yükselirken zor. İnsanlar anlama ve okumada güçlük çekiyor sanırım. Neyse iyi forumlar bundan sonra sizinle başka konularda umarım buluşmayız.
Abicim sen anlamıyorsun galiba. Arada illaki fark olur. Rx 580 yaklaşık 1500 tl civarina bulabilirsin. 1500 tl verdikten sonra adam ne kadarlık bir performans artışı yaşayacak? Bunu göz önünde bulundurarak düşünemeni tavsiye ederim. Ayrıca verdiğin sert tepkiler şu konuyu okuyacakların sinirini bozabilir. Daha düzgün bir şekilde konuşmalısın bence.

Yalnız o kart fazla pahalı olmadım mı🙂
Abicim sen anlamıyorsun galiba. Arada illaki fark olur. Rx 580 yaklaşık 1500 tl civarina bulabilirsin. 1500 tl verdikten sonra adam ne kadarlık bir performans artışı yaşayacak? Bunu göz önünde bulundurarak düşünemeni tavsiye ederim. Ayrıca verdiğin sert tepkiler şu konuyu okuyacakların sinirini bozabilir. Daha düzgün bir şekilde konuşmalısın bence.
Ben anlıyorum ama bana "abicim" diyecek kadar samimi olduğumuzu sanmıyorum?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı