RX 580 CoD Warzone FPS düşmesi sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Auxillium

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi forumlar CoD Warzone oyununda normalde FPS'im 70 altını görmezken oyun için anlık FPS düşmesi oluyor bunun sebebi sistemim olabilir mi? Oyun 2 3 saniye takılıyor ve kendine geliyor çok nadir crash yiyorum.

Ryzen 3 1300X.
RX 580 8 GB.
12 GB RAM.

Oyun beta sürecinde. İmzadaki sistemle fps düşüşleri bende yaşıyorum. Oyun hata ile dolu.
Çözerseniz eğer buraya yazarsanız sevinirim.
Resimlerde görüyorsunuz. Arka detaylarda bulanıklaşma objelerin yer değiştirmesi gibi değişik problemler var oyunda.

Dosya Ekleri

• 5.png
    5.png
    751,4 KB · Görüntüleme: 71
  • 4.png
    4.png
    979,5 KB · Görüntüleme: 71
  • 3.png
    3.png
    837,4 KB · Görüntüleme: 62
Sorunu çözdüm oyun beta da olduğu için optimizasyon ayarları çok kötü FPS sabitledim şu an PC kendini gereksiz yormuyor ve drop olmuyor.

RAM'in yetersiz değil. Ekran çözünürlüğünü 1920X1080 yap ayarları Ultra ayara çek. Sorun düzeldi mi diye kontrol et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper Excalibur g650.
Sistem: Intel i7 7.nesil GTX 1050 4 GB ekran kartı 250GB M3 SSD 8 GB RAM.
Bu sistem yeterli olması gerekmiyor mu arkadaşlar neden bende de aniden 70 60 FPS'den bir anda düşüş olur sizce cevaplarsanız sevinirim.

Merhaba öncelikle ekran kartı ve RAM %100 yeterli görünmüyor fakat FPS düşmesi yaşıyorsanız oyun içi 60A sabitleyin FPS'yi ve Windows'un gereksiz çalışan bütün her şeyini durdurun.
RAM'in yetersiz değil. Ekran çözünürlüğünü 1920X1080 yap ayarları Ultra ayara çek. Sorun düzeldi mi diye kontrol et.

Sorunu çözdüm teşekkür ederim ilginiz için herhangi bir problem yaşamıyorum şu an.
Oyun beta sürecinde. İmzadaki sistemle FPS düşüşleri bende yaşıyorum. Oyun hata ile dolu.
Çözerseniz eğer buraya yazarsanız sevinirim.
Resimlerde görüyorsunuz. Arka detaylarda bulanıklaşma objelerin yer değiştirmesi gibi değişik problemler var oyunda.

Hocam size de tavsiyem oyun grafik ayarlarından Custom framerate limiti aldığınız en yüksek FPS'nin 20 30 altına çekip sabitleyin ben böyle düzelttim oyun işlemciyi gereksiz yorduğu için droplar oluyor isterse 9900K olsun yine problem yaşatabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı