RX 580 CS:GO FPS sorunu

Morg34

Hectopat
Arkadaşlar selam, birkaç güne kadar her şey normaldi fakat son günlerde FPS birden 90'lara inip sonra anlık tekrar çıkıyor.Dediğim gibi anlık bir mesele ama takıntılı olduğum için bu sorunu çözmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

i3 9100F işlemci.
H310M PRO VD Plus anakart.
8x2 RAM.
Sapphire RX580 ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma bir takıntın varmış, gayet normal, 6 ay sonra fan temizleme yapmana gerek yok. Ben 1 yılda bir yapıyorum.
Kardeşim saçmdan takıntı olmaz elbet bir sıkıntı vardır. Takılmaların büyük bir sebebi fanın temizlenmemesidir. Konuyu açan kardeşimiz herhalde fan temizlememiş halen.
Bana göre çözüm gerektirecek bir olay değil gayet sıradan birşey
Bendede bu sıkıntı 1 ay önce oldu. Fanları iyice temizledim ve csgoda fps düşmesi yaşamadım :)
Bana göre çözüm gerektirecek bir olay değil gayet sıradan birşey
Bendede bu sıkıntı 1 ay önce oldu. Fanları iyice temizledim ve csgoda fps düşmesi yaşamadım :)

Kardeşim saçmdan takıntı olmaz elbet bir sıkıntı vardır. Takılmaların büyük bir sebebi fanın temizlenmemesidir. Konuyu açan kardeşimiz herhalde fan temizlememiş halen.

Bende de bu sıkıntı 1 ay önce oldu. Fanları iyice temizledim ve CS:GO'da FPS düşmesi yaşamadım :)

Bende de bu sıkıntı 1 ay önce oldu. Fanları iyice temizledim ve CS:GO'da FPS düşmesi yaşamadım :)

Eyvallah kardeş deneyeceğim.

Peki öyle diyorsan öyledir aslında çok şey anlatırdım da denemişsin yapcak bir şey yok.☺

Bendede benzer sorun var lakin benim fanlardan vb değil sistem daha yeni rx 5600 kullanıyorum 400 fps vb alıyoedum şimdi en düşün 272 ile 350 arası oynuyor sürekli sabit değil genele vurduğumuzda 300 fps önceden genel de 400 alıyordum nasıl düzeltirim. Cs sildim yükledimreadon sildim yükledim olmadı

Geri
Yukarı