RX 580 GPU Kullanımının Aniden Düşmesi

Nikolatilla_

Decapat
Sistemim:
  • Ekran Kartı: RX580 Sapphire Nitro Special Edition
  • İşlemci: Ryzen 5 2500X
  • RAM: 8 GB 3000MHz RAM
  • Anakart: Gigabyte AB350M D3V
  • Güç kaynağı: 500W
Arkadaşlar "
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
" şu videoda gördügünüz üzere işlemci veya ekran kartında ısınma seviyesi yüksek olmamasına rağmen ekran kartı kullanımı aniden düşüyor. İşlemci de zorlanmıyor, ne yapacağımı bilmiyorum, lütfen aydınlatın beni. (Videoda çok belli olmamış ama normalde sık sık FPS drop giriyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sanırım Normal HDD kullanıyorsun? Oyunun genelde ilk başlarındaki droplar HDD kaynaklı oluyor.Powerını da tam yazabilir misin?
Merhaba. AMD Relive programını kullanıyorsan ReLive'ı kapatıp denemeni öneririm. İnanılmaz düşürüyor fpsi.Ben PUBG'de 150-160 fps ile oynarken ReLive açtığımda 80'den yukarısını çok zor görüyorum ve aynı böyle fps drop yiyorum.

Sanırım Normal HDD kullanıyorsun? Oyunun genelde ilk başlarındaki droplar HDD kaynaklı oluyor.Powerını da tam yazabilir misin?
AMD Ryzen 5 2500X 3.6GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 1TB HDD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC Sistem çok büyük ihtimal bu.
Merhaba. AMD Relive programını kullanıyorsan ReLive'ı kapatıp denemeni öneririm. İnanılmaz düşürüyor fpsi.Ben PUBG'de 150-160 fps ile oynarken ReLive açtığımda 80'den yukarısını çok zor görüyorum ve aynı böyle fps drop yiyorum.
Relive kapattım ama hala aynı sorun var drop giriyor hala.
Herhangi bir fikriniz varmi?Sorun hala çözülmedi.

Son düzenleme:
Ekran kartı kullanımın çok dalgalı.Temiz kurulum yap driverları güzelce yükle.Eğer sorunun ortadan kalkmazsa GPU'da sorun olabilir.Bu kadar dalgalanmaması lazım.Eğer normal yani offline oyunlarda olmuyorsa bu dalgalanma HDD sağlığını kontrol et.

Yeni konular

Geri
Yukarı