RX 580 hala alınır mı?

Samet_32

Femtopat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX RX 580 8 GB hala alınır mı? Bilgisyarıma yeni bir ekran kartı almayı planlıyorum ve fiyat performans olarak bunu buldum. Ama sizinde bildiklerinizi duymak isterim. Hala RX 580 alınır mı? Sadece Valorant oynayacağım ve 200 değerlerine kadar çıkar mı?

ASUS ROG STRIX RX 580 8 GB hala alınır mı? Bilgisyarıma yeni bir ekran kartı almayı planlıyorum ve fiyat performans olarak bunu buldum. Ama sizinde bildiklerinizi duymak isterim. Hala RX 580 alınır mı? Sadece Valorant oynayacağım ve 200 değerlerine kadar çıkar mı?
Alınmaz 5500XT veya 6500XT almak daha mantıklı.

Bir süredir kart bakıyorum kendime. Direkt olarak araştırmasam da RX580 arada karşıma çıkıyor ve 8 GB modeller için 1500 ve 2000 lira arası fiyat istiyorlar. 1500-1600 lira civarı bulabilirsen alınabilir. Ama üstüne çıkacaksan 1660 veya RX 5000 serisinden kart bakman daha iyi olacaktır. Ve tavsiyem ne olursa olsun 4 GB olan bir kartı almaman. 6 GB bile günümüzde acaba dedirttiriyor zaten.

Bir süredir kart bakıyorum kendime. Direkt olarak araştırmasam da RX580 arada karşıma çıkıyor ve 8 GB modeller için 1500 ve 2000 lira arası fiyat istiyorlar. 1500-1600 lira civarı bulabilirsen alınabilir. Ama üstüne çıkacaksan 1660 veya RX 5000 serisinden kart bakman daha iyi olacaktır. Ve tavsiyem ne olursa olsun 4 GB olan bir kartı almaman. 6 GB bile günümüzde acaba dedirttiriyor zaten.
4-8GB muhabbeti yeni nesil oyunlar için arkadaş sadece valo oynayacağım diyor ki 4GB vram olsa dahi 2021-2022 yılına kadar çıkmış oyunları gene oynatır.

RX 580 her ne kadar güçlü kart olsa da RX 500 serisi kronik sorunlu ve temiz bulmak da imkansıza yakın. RX 580 zamanında mining için kullanılıyordu. GTX 1060'ın 6 GB olan versiyonuna bakmanız, daha mantıklı olacaktır.

Mining yapılmamış olmalı ve bakımları düzgün yapılmış olmalı ayrıca da PCB'si üzerinde işlem görmemiş olmalı. Bunlar değerlendirildiğinde alınabilir. 580 güzel bir kart zaten, günümüz için de hala güzel bir kart bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı