RX 580 ile LoLMiner'da nasıl kazım yapılmalı?

Şu an sabit 27 üstü alıyorum dediğin gibi 32 için zorlamayacağım hocam. Belki 105-109W arası güç tüketimi var onu düşürmeye uğraşırım. Fan %68 de belki biraz fanı düşürebilirim sıcaklık çok problem olmuyor gibi ama emin değilim.

@Turquoise Blue ve @DjKedi çok yardımcı oldunuz çok teşekkürler reisler :)
Cclock 1150 cvoltage 850 yapıp dener misin?

Afterburner yerine Overdriverntool öneririm. Oradan fan voltaj vs ayarı yapmak daha kolay.

Deniyorum hemen. Sizin varsa ekran görüntüsü atar mısınız?
Bu biraz karışıkmış bir sürü yeri var :D
Bunda da cvoltage yazan bir yer yok :D

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    21,1 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Deniyorum hemen. Sizin varsa ekran görüntüsü atar mısınız?
Bu biraz karışıkmış bir sürü yeri var :D
Bunda da cvoltage yazan bir yer yok :D
GPU yazan yer Voltaj ve GPU saat hızları hocam. En altta P7'nin karşısında 1366 yazan(MHz) tarafa 1150, 1150 yazan(Mv) tarafa ise 850 yazın hocam. Eğer Watt düşmezse aynı değerleri kazım devam ederken P6 yazan yere de girin.

Screenshot_20210917-171743_TeamViewer.jpg

Dedigin gibi yaptm hocam 84w düştü suan diger ayarlari değişmeme gerek varmi bu sekilde kalsin mi ?

Gerek yok hocam. Sonrasında aynı değerleri girmekle uğraşmamak için 'Save' deyip profile isim verin. Bu arada MSI Afterburner'ı niye açtınız?
O kalms orda kapattm smdi bunda fan ayari icin bisey yapıyormuyum ? Yoksa bu sekilde devam mi sanirim afterbrnerdan otomatik cekti ayarlari bunada

O kalms orada kapattm smdi bunda fan ayari için bir şey yapıyor muyum? Yoksa bu sekilde devam mi sanirim afterbrnerdan otomatik cekti ayarlari bunada

Afterburner'dan ayarları sıfırlayın. Fan yazan yerin altında derecelere göre fan ayarı yapabiliyorsunuz. Tavsiyem kartı 60 derecede tutacak şekilde ayar yapmanız. Örnek olarak benimki böyle.

Dosya Ekleri

• unknown_2021.09.17-17.32.png
    unknown_2021.09.17-17.32.png
    4,7 KB · Görüntüleme: 22
Afterburner'dan ayarları sıfırlayın. Fan yazan yerin altında derecelere göre fan ayarı yapabiliyorsunuz. Tavsiyem kartı 60 derecede tutacak şekilde ayar yapmanız. Örnek olarak benimki böyle.
Anladım hocam. Suan benim ki 65 le çalışıyor 56 derece falan görüyor sanırım. Burda bi arkadaş bellek sıcaklığı onemli daha cok diyor @Turquoise Blue yani o sicakligi gorme sansimiz varmi bizim kartlarda

Geri
Yukarı