RX 580 sistemde ani FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Clowse

Femtopat
Daha fazla  
RAM
RAM 8GB 2133 MHz DDR4 Memory
SSD veya HDD modeli
ADATA SU630
Ekran kartı
AMD Radeon RX 580 2048SP
Anakart
ASUS PRİME A320M-F
İşlemci
AMD Ryzen 5 PRO 3400G with Radeon Vega Graphics
Örneğin Valorant'ta 300 330 FPS'leri görürken en ufak harekette 140 130 herhangi bir yetenek kullanımında 80-110 FPS'lere kadar geriliyor. Bilgisayardan çok anladığım söylenemez. Büyük ihtimal RAM ve ana kartım yeteri kadar destek sağlamıyor. Bilgilerinizle yardımcı olabilir misiniz?

RAM'inizi yükseltmeniz, veya daha yüksek MHz RAM alıp düzeltilebilir. Veya driverların güncel mi?

Örneğin Valorant'ta 300 330 FPS'leri görürken en ufak harekette 140 130 herhangi bir yetenek kullanımında 80-110 FPS'lere kadar geriliyor. Bilgisayardan çok anladığım söylenemez. Büyük ihtimal RAM ve ana kartım yeteri kadar destek sağlamıyor. Bilgilerinizle yardımcı olabilir misiniz?

Ekran kartı driverını yükledinmi.

RAM'inizi yükseltmeniz, veya daha yüksek MHz RAM alıp düzeltilebilir.

Belki oyunu tam ekran yerine penceresiz olarak da oynayabiliyosundur.

RAM'inizi yükseltmeniz, veya daha yüksek MHz RAM alıp düzeltilebilir. Veya driverların güncel mi?

Evet driver güncel. Herkes RAM'ini yükseltirsen sorun çözülür diyor. Teşekkür ederim <3

8X2 DDR4 3200 MHZ Ram aldığınız zaman sorununuz çözülecekt

Ekran kartı driverını yükledinmi.

Belki oyunu tam ekran yerine penceresiz olarak da oynayabiliyosundur.
evet driver yüklü . dediğin görüntüyü de denedim . penceresiz yapınca daha çok düşüyor :D . sorun büyük ihtimal RAM'de

8x2 DDR4 3200 MHz RAM aldığınız zaman sorununuz çözülecektir.

Peki bana bir RAM önerebilir misin sistemime uygun. Dediğim gibi çok bilmiyorum yanlışta almak istemiyorum.

Evet driver güncel. Herkes RAM'ini yükseltirsen sorun çözülür diyor. Teşekkür ederim <3

evet driver yüklü . dediğin görüntüyü de denedim . penceresiz yapınca daha çok düşüyor :D . sorun büyük ihtimal RAM'de

Peki bana bir RAM önerebilir misin sistemime uygun. Dediğim gibi çok bilmiyorum yanlışta almak istemiyorum.

Geri
Yukarı