Rehber RX 580 Undervolt Rehberi

Herhangi bir memory hatası almıyorsunuz değil mi? Bunun dışında tüm değerler güzel. 71 derece de hiç fena değil. Dediğim gibi internet üzerindeki testlerle sizin yazdığınız değerler uyuşuyor.
Herhangi bir crash sorunu almıyorum ya. Fakat darboğaz problemi felan var, Rainbow'da Very High ayarlarda 60-70 FPS veriyor. 50 FPS'e kadar da inebiliyor.

Herhangi bir crash sorunu almıyorum ya. Fakat darboğaz problemi felan var, Rainbow'da Very High ayarlarda 60-70 FPS veriyor. 50 FPS'e kadar da inebiliyor.
MSI Afterburner'dan değerleri kontrol edin. Normal şartlarda 100 FPS üzerini görmeniz gerek.

Ben RX580-Ryzen 5 1600 kullanıyorum, R6'da yer yer %80 %90 CPU kullanımı oluyor.

Bende de Asus Dual RX 580 4GB var ve %50 fan hızında 81-82 derecede çalışıyor. Kartımda coil whine olduğundan servise vereceğim. Gelir gelmez bende deneyeceğim bu undervolt işini.

Bende de Asus Dual RX 580 4GB var ve %50 fan hızında 81-82 derecede çalışıyor. Kartımda coil whine olduğundan servise vereceğim. Gelir gelmez bende deneyeceğim bu undervolt işini.
Hocam şahsen benim Asus ROG Stix RX 570'e iyi geldi.
81 Dereceleri görürken artık taş çatlasın o da accayip ağır GPU'ya binen yerlerde 70 dereceyi görüyor.

MSI Afterburner'dan değerleri kontrol edin. Normal şartlarda 100 FPS üzerini görmeniz gerek.
Merhaba benim Msi armor rx 580 8gb kartım var bir sıkıntım vardı ekran kartı %100 kullanımda 86 87 dereceye kadar çıkıyordu (overclock ayarı yapmadım) sadece power limiti +50 olarak kullanıyodum watmann sorunu için şimdi bu core voltage ayarını -100 yapınca ısıda düşüş yaşayabilirmiyim ? Bu arada kartın bellekleri micron bir sıkıntı çıkarmaz dimi ?

Evet, sıcaklık düşer. Bunun yanında özel fan profili de oluşturun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…