Rehber RX 580 Undervolt Rehberi

@KEBABO -87'de crash almadığınızı varsayalım, isterseniz -93'te test edebilir veya o şekilde tutabilirsiniz.

@KEBABO -87'de crash almadığınızı varsayalım, isterseniz -93'te test edebilir veya o şekilde tutabilirsiniz.
Kusura bakmayın, ben pek anlamadığım için soruyorum Şimdi ben -90'dan test etmeye başlarım, eğer crash alırsam -80 gibi düşürmem lazım ama -90'da crash almazsam öyle kalsın mı?

@KEBABO Daha da düşürebileceğin anlamına gelir bu, sıcaklıklardan memnunsan kalırsın veya sıcaklıklar daha da düşsün istersen voltajı daha da düşürürsün.

@KEBABO Daha da düşürebileceğin anlamına gelir bu, sıcaklıklardan memnunsan kalırsın veya sıcaklıklar daha da düşsün istersen voltajı daha da düşürürsün.

Voltajı düşürürsem FPS konusunda sıkıntı yaşamam ve ekran kartına zarar gelmez değil mi? Sizin önerdiğiniz ayar ne peki? Ben yine de onu yapayım bi'.

-100 yaptım fakat hiçbir fark yok, hala 73 derece ve fan hızı falan da aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
@KEBABO Uyguladığına emin misin? MSI Afterburner üzerinden kontrol eder misin güç tüketimini?

@KEBABO Biraz daha düşürebilirsin istersen, fanlar aynı mı hala?

Bende memory en az 2150 oluyor ne yapmam lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…