Rehber RX 580 Undervolt Rehberi

Selamlar. Kasamda tek çıkış egzoz fanı olduğu için kartım çok ısınıyor. ASUS DUAL RX580 8 GB modelini kullanıyorum. 82-83 derecelere kadar çıkıyor. Nasıl bir undervolt önerirsiniz? Şu sıralar yeni kasa veya fan alamam.

Son düzenleme:
100mV düşürerek başlayabilirsin. Tabii her silikon birbirinden farklı, nokta atışı voltaj değeri vermek hayli zor.

merhaba discordun
varsa bana yardımcı olabilir misin?

@Mehmet Anil Sertce İstediğini buradan sorabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
hocam merhaba rx580 pulse 4gb r5 3600lü bir sistemim var ve sistem her oyunda sadece oyunlarda 5 dakika içinde siyah ekran verioyor fanlar fulleniyor ve pc kapanıyor -100 voltaj -90 core verince cs go da kapanmayı biraz önleyebiliyorum soruun ne olabilir ve tuhaf bir şekilde kart süreki 80 derece ve %35 fan hızında oyunlarda 80i geçmiyor yani bir arkadadaşım kullanıyor aynı modeli ve hiç ses yok diyor.

sapphire pulse 4gb fan speed %25:1200rpm %40:1800rpm %50:2030rpm %70:2530rpm %90:2900rpm
fan hızlarım bunlar

Ne yaptıysam olmuyor siyah ekrana düşüyor sistem yıldım gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…