RX 590 ekran kartına 144 Hz gerekli mi?

BerkayKayrak

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 2-3 ay önce yeni bir sistem topladım. Ryzen 5 2600 ve RX 590'lı bir sistem. Fakat monitörümü yenilemedim, eski monitörü kullanıyorum. Parayı çıkarttım ve yeni bir monitör alacağım. Sizce 144 Hz monitör çok gerekli midir böyle bir sisteme? Apex Legends, League of Legends , CS:GO, GTA 5 gibi oyunlar oynuyorum. Bütçem 1500 TL. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sağolun bende 144hz almayı düşünüyorum almışken 144hz alayım ilerde sıkıntı yaşamam.Peki bilgisayar masası öneriniz varmı geniş bi masa olsun istiyorum bilgisayarı üste koyucam şimdi bende bi masa var çalışma masası bilgisayar altta kalıyor çekmecenin içinde hem güzel gözükmüyor ışıklı bilgisayarım varken şekilli bişey olsun istiyorum hem çok ısınıyor hava akışı kötü ne önerirsiniz

Arkadaşlar sağolun bende 144hz almayı düşünüyorum almışken 144hz alayım ilerde sıkıntı yaşamam.Peki bilgisayar masası öneriniz varmı geniş bi masa olsun istiyorum bilgisayarı üste koyucam şimdi bende bi masa var çalışma masası bilgisayar altta kalıyor çekmecenin içinde hem güzel gözükmüyor ışıklı bilgisayarım varken şekilli bişey olsun istiyorum hem çok ısınıyor hava akışı kötü ne önerirsiniz

uygun fiyata bırakırım 1 aylık faturalı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı