RX 590 PUBG FPS Düşmesi

Hala en fazla 7 gb kullanım oldu diyosun. Üstü yok senin sistemde. Tepeleme son damlasına kadar kullanmış zaten. Devamı olmadığı için 7 gb kullanımda duruyor. Burda herkes aynı fikirde bir tek sana anlatamadık. Senin sistemin 7 gb kullanma nedeni senin sistemin zaten 8 gb ram'e sahip olması. :) Tak yanına 1 tane daha seninki de bol bol kullansın.
Hocam drop yok hic bir sorun yok. :) Defalarca birinci oldum. Yeri geldi 13 kill aldim. Ama bu sorunlari hic yasamadim. Donma kasma olmuyor stabil 70 FPS alabiliyorum. Neden para verip yükselteyim ki. :)
Oyunu çok yüksek ayarlarda oynamiyorum belki de o yüzden sorun olmuyordur.

Donma kasma sebebi senin intel, arkadaşın ryzen sistem kullanması hasebi. İkiz ram yoksa ryzen droplanıyor. Mhz düşük ise de fps düşük oluyor.

Donma kasma sebebi senin intel, arkadaşın ryzen sistem kullanması hasebi. İkiz ram yoksa ryzen droplanıyor. Mhz düşük ise de fps düşük oluyor.
Evet o konuda katiliyorum. Ryzenler çift kanal RAM ile daha guzel calisiyor ve RAM frekansi ozellikle PUBG de cok önemli. Eskiden athlon 860k islemcim vardi. Onda 4+4 RAM vardi. O sekilde olunca sorun yasamadim. Gene rahatlikla PUBG oynayabiliyordum.

Öncelikle yorum yapan herkese teşekkürler. Ramim bugün geldi şu an 2x8 DDR4 2400 MHZ 16 GB ram ile oyunu oynuyorum.Sonuçları fotoğraf olarak ekliyorum.Yardım eden herkese tekrar teşekkür ederim.Oyun ayarlarını da ekledim.Eki Görüntüle 353817
Hocam hangi kart model ne kullanıyorsunuz bir yardımcı olurmusunuz ? Isı değerleri max kaç gördünüz aceba ?

Hocam hangi kart model ne kullanıyorsunuz bir yardımcı olurmusunuz ? Isı değerleri max kaç gördünüz aceba ?

Merhaba Volkan Bey.

Anakart: GA-AX370-Gaming K5
İşlemci: Ryzen 5 1500x
RAM: 2x8 GB DDR4 2400 MHz
Ekran Kartı: Sapphire Radeon RX590 8 GB GDDR4 NITRO
PSU: 750 Watt

Ekran kartım duruma göre 70 dereceye kadar işlemcim ise 65 derecelere kadar çıkabiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı