RX 590 Siyah ekran sorunu

Batuhan Akdemir

Decapat
Ekran kartım RX590 Sapphire, bilgisayar neden olduğunu bilmediğim bir şekilde siyah ekran veriyor bu bazen oyunda bazen oyunu kapatırken bazen yük altında olmadan oluyor. Bilgisayar çalışıyor fanlar dönüyor bilgisayara reset atmadan ekranı açamıyorum, bunun olması neden kaynaklı yardımcı olursanız sevinirim.

19.2.2 sürümüne AMD clean-up kullanarak dönünüz. Aynı kart aynı sorun bende de vardı.

O yazılımı yükleyince düzeldi mi hiç hata verdi mi sonra.
Bende de aynı sorun var çoğunlukla boşta iken veriyor hatayı. Frekans düşürdüm ama oldu mu anlamadım GPU-Z uygulamasında.
GPU clock 1545- 2000 yazıyor.
Dedault 1560 - 2100 yazıyor.

Aralık ayında aldım. Keşke iade etseydim bunaldım bu karttan ben. Ben bu sorunu oyun oynarken yaşıyorum sadece. Şu ayarları yaptığımda sorun kalktı bir süre ama sonra bir baktım yine aynı sorun ve ayarlar sıfırlanmış. Garantiye göndersem düzelecek mi o da başka bir soru...
Eki Görüntüle 536039
şuan ne kullanıyorsun ayrıca bende sadece bilgisayar açılırken siyah ekran veriyor fişten çekiyorum tekrar açıyorum bi bakmışım watman hatası almışım oyunda vs hiç bir yerde olmuyor sadece arada sırada bilgisayar açılırken oluyor

şuan ne kullanıyorsun ayrıca bende sadece bilgisayar açılırken siyah ekran veriyor fişten çekiyorum tekrar açıyorum bi bakmışım watman hatası almışım oyunda vs hiç bir yerde olmuyor sadece arada sırada bilgisayar açılırken oluyor
RTX 3060 kullanıyorum. Kurtulabiliyorsanız kurtulun karttan.

Yeni konular

Geri
Yukarı