RX 6500M ne zaman çıkar?

• Konuyu başlatan Eld
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 853

Eld

Hectopat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
6600M laptoplar cep yakıyor, yanından geçilmiyor. Şu anda tek ümidim 6500M laptoplar onlar da ne zaman çıkar açıkçası bilemiyorum. 11-12K bütçem var sizce beklemeli miyim yoksa bir an önce laptop alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
6600M laptoplar cep yakıyor, yanından geçilmiyor. Şu anda tek ümidim 6500M laptoplar onlar da ne zaman çıkar açıkçası bilemiyorum. 11-12K bütçem var sizce beklemeli miyim yoksa bir an önce laptop alınır mı?

Bu ülkede beklenilmez bence. Yarın bir gün dolar yine ani artış gösterirse fiyatlar yine katlanır.

Bende 6600M var. Performansı iyi ama sürücü sorunu var. Bence AMD bakma. Cidden NVIDIA çok daha bilinçli iş yapıyor.

Game garaj pek bildiğim bir marka değil. Bazı kasalarını clevo bazı kasalarını msi'dan alıyormuş. Msi'dan alınan kasaları varsa linkleyebilir misiniz? Veya bu bütçede öneri?

Game garaj pek bildiğim bir marka değil. Bazı kasalarını clevo bazı kasalarını msi'dan alıyormuş. Msi'dan alınan kasaları varsa linkleyebilir misiniz? Veya bu bütçede öneri?

Kasaya o kadar takılma derim. Sebebine gelirsek GameGaraj hala ismini duyurma, önyargıları kırma peşinde olduğundan her tutunmaya çalışan marka gibi kar marjını azaltıp ürünlerini daha özenli ürettiriyor. Monster'ın ilk popüler olmaya başladığı zamanlar gibi düşün. Bütçenin yettiği en f/p donanıma sahip olanı kap gitsin.

Geri
Yukarı