Çözüldü RX 6600 FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Kino hocamın dikkatine.
Hocam bana diğer konuda saydığınız bütün her şeyi sırası ile yaptım. BIOS Update yapıldı Recep Baltaş hocamın gösterdiği gibi Smart acces açıldı XMP açıldı yani şu an bilgisayarı tam performans her şeyi hazırladım. Bu Smart acces Memory ayarını BIOS üzerinden açtım olması gerektiği gibi ama AMD softwareden bir şey yapmam gerekiyor mu acaba?
@kino

Sorun çözüldü hocam çok şükür ya :) Vallahi kafayı yedirtti bana bu oyun. Bende biraz inat var o inat uğruna uğraştım bu kadar :) Size de teşekkür ederim tekrar dan o kadar uğraştınız benim için :)

Ne demek, çözülsün de sorun değil. Sana bu kartı önerenlerden birisi de bendim elbet sorumluluk alacağız. Kuru kuru al geç demeyle olmuyor.

Çözümü her zaman önce yazılımsal aramakta fayda var değil mi hocam. Donanıma b*k atmak kolay 👍

Kesinlikle. Ezbere bildikleri şeyleri yazıyorlar AMD kötü, sürücü bozuk vesaire, işin kötü yanı öbür taraftan da yapıcı bir cevap gelmiyor "o paraya 3050 al sürün" kafasındalar. Bugün 20 sayfa okudum, yardımcı olacak mesajlar toplasan 2 sayfayı doldurmuyordu.

Sorun çözüldü hocam çok şükür ne tesadüf yaş zaten 30 hocam :)
Hayırlı olsun diyelim. 6600 3050'den bariz güçlü, sorun çözüldüyse keyfinize bakın hocam. Diğer konudakiler sokakta birbirlerini görseler ağız burun dalacaklar neredeyse :D Bu karta yakın 2060 12GB modeli var o da 7900 lira zaten.

Hayırlı olsun diyelim. 6600 3050'den bariz güçlü, sorun çözüldüyse keyfinize bakın hocam. Diğer konudakiler sokakta birbirlerini görseler ağız burun dalacaklar neredeyse :D Bu karta yakın 2060 12GB modeli var o da 7900 lira zaten.
Teşekkürler hocam 😊
Ne demek, çözülsün de sorun değil. Sana bu kartı önerenlerden birisi de bendim elbet sorumluluk alacağız. Kuru kuru al geç demeyle olmuyor.

Kesinlikle. Ezbere bildikleri şeyleri yazıyorlar AMD kötü, sürücü bozuk vesaire, işin kötü yanı öbür taraftan da yapıcı bir cevap gelmiyor "o paraya 3050 al sürün" kafasındalar. Bugün 20 sayfa okudum, yardımcı olacak mesajlar toplasan 2 sayfayı doldurmuyordu.
Eyvallah hocam sağolun tekrar dan 😊

Geri
Yukarı