RX 6650XT vs RTX 3060 Ti

Scorpi

Hectopat
Konuyu tamamen sohbet olsun diye açtım. Sizce AMD'mi NVIDIA'mı? Bence hem F/P açısından, hem saf güç açısından AMD. Benim kendi kartım da RX 6650 XT. Hazır sistem siparişim daha bugün geldi zaten. 3060 Ti ile aralarındaki fiyat farkına da bakılacak olursa bence AMD. Peki ya sizce?

Konuyu kendinizi avutmak için açmışsınız sanırım.

Alakası yok çoğunlukla görüyorum NVIDIA fanboylarını be RTX sevdasının sebebini merak ediyorum.

NVIDIA yazılımsal olarak güçlü. AMD ekran kartları donanımsal güçlü ve daha piyasaya uygun.

Usta ama RSR ve FSR 3.0 var?

3060 Ti daha üstündür ama fiyat farkına değmez. Hayırlı olsun.

Neye göre üstün?

Alakası yok çoğunlukla görüyorum NVIDIA fanboylarını be RTX sevdasının sebebini merak ediyorum.
Bu sitede NVIDIA fan boyundan çok AMD fan boyu var ben en çok onları görüyorum siz kartınızı almışsınız kendinizi avutmak için açmışsınız konuyu çok belli güle güle kullanın.

Bu sitede NVIDIA fan boyundan çok AMD fan boyu var ben en çok onları görüyorum siz kartınızı almışsınız kendinizi avutmak için açmışsınız konuyu çok belli güle güle kullanın.

Bana da öyle geliyor AMD daha az bütçeye daha çok performans veriyor 2 side aynı fiyat aynı güç olsa AMD yerine gider NVIDIA'yi alirim.

Bana da öyle geliyor AMD daha az bütçeye daha çok performans veriyor 2 side aynı fiyat aynı güç olsa AMD yerine gider NVIDIA'yi alirim.

İşte bu konuda haklısın ama sonuç olarak F/P de bir kriter o yüzden benim şahsi fikrime göre amd>nvidia ama her türlü saygı duyarım NVIDIA'cılara.

Ben 3060 Ti seçerdim.

Peki neye dayanarak hocam gerçekten sohbet edip bilgilenmek için diyorum yanlış anlama.

Yeni konular

Geri
Yukarı