RX 6700 için stabil driver önerisi

Şu an satmak istesem kaça gider sizce? 2. el ve yaklaşık 9-10 aydır kullanıyorum. Sıfır aldım vatandan. Benim bir fikrim yok kafamda halihazırda bir araştırayım.

6000-7000 TL arasına satarsan iyi fiyata satmış sayılırsın hocam ona göre hesapla. Ben bu kart yüzünden bir daha AMD kart almaya tövbe ettim. Bunu satıp üzerine para koyarak en azından 4060 Ti gibi bir kart almaya bakmalısın.

Hocam satmadan önce Chrome ve Discordta hardware accelerationu kapatıp deneyin. Redditte birçok kullanıcı bu şekilde çözmüş. Özellikle zaten Chrome ve Discordta yaşandığı için benzer bir sorun olabileceğini düşünüyorum.

İşe yaramaz ise DDU ile sürücüyü kaldırıp(ayarlarından windowsun otomatik driver yüklemesini engelleyin) son sürüm WQHL driveri kurup deneyin. (Kurarken minimal ya da only driver olarak kurabilirsiniz.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam dediklerinizi yaptım ama doğru mu yaptım emin değilim. Chrome'da kullanılabilir olduğunda grafik hızlandırmayı kullan açıktı onu kapattım. Discordda ise Donanım ivmesi ayarı açıktı onu kapattım, doğru mu yaptım acaba?

Ben hiç kurmuyorum sadece inf dosyası ile sürücüyü yüklüyorum.
Hocam o ne oluyor, daha mı sağlıklı?

Hocam dediklerinizi yaptım ama doğru mu yaptım emin değilim. Chrome'da kullanılabilir olduğunda grafik hızlandırmayı kullan açıktı onu kapattım. Discordda ise Donanım ivmesi ayarı açıktı onu kapattım, doğru mu yaptım acaba?

Evet doğru yapmışsınız. Bir süre test edin bakalım.

Buna benzer hatalar almamak için Kurulumu başlatıyorum fakat ilerlemiyorum. C:/AMD isminde klasörünü oluşturuyor.

Sonra aygıt yöneticisinden sürücümü güncelleştir diyip o yolu seçiyorum ve sadece sürücüyü yüklüyorum. Yazılımı yüklemiyorum.

@rstar232 Hocam sorununuz çözülürse yazın lütfen. İleride bu sorunu yaşayabilecek insanlar için iyi olur. Bir de çözülürse çözüm olarak işaretleyebilirseniz sevinirim.

@rstar232 Hocam sorununuz çözülürse yazın lütfen. İleride bu sorunu yaşayabilecek insanlar için iyi olur. Bir de çözülürse çözüm olarak işaretleyebilirseniz sevinirim.
Hocam discordu uzun vadeli test etme şansım olmadı dünden bu güne, ancak Twitchteki problem çözülmedi, yayıncının biyografi kısmına indiğim zaman tekrar yukarı çıkmak istediğimde sayfa kilitleniyor gibi oluyor yukarı yayına çıkamıyorum tekrar, ancak yayın arkada akmaya devam ediyor, ya da başka bir şeye tıkladığımda sekmenin donuk olmadığını görebiliyorum.

Geri
Yukarı