RX 6700 XT ile WattMan hatası yaşanır mı?

Bende hiçbirşey yapmasam da oluyor anlamadım :D

Olabilir önemli olan oyunlarda vb. zırt pırt çöküp durmaması yoksa WattMan AMD'ye ait bir özellik arada uyarı atması doğal.

Bende 6700 var :D ilginç ama Twitter girdiğim zaman bu sorunu yaşıyorum onun haricinde bir sıkıntı olmadı 3 4 gündür kullanıyorum.

Bir de tarayıcının donanım hızlandırma özelliğini kapatıp dene.

Olabilir önemli olan oyunlarda vb. zırt pırt çöküp durmaması yoksa WattMan AMD'ye ait bir özellik arada uyarı atması doğal.

Bir de tarayıcının donanım hızlandırma özelliğini kapatıp dene.
Hocam bende 6700xt aldım bekliyorumda genelde hep bu öneriyi yapıyorlar tarayıcı donanım hızlandırma ne alaka bilmediğimden soruyorum.

Nasıl yapacağım. Yandex brow. Kullanıyorum.

Şunu Google'a yaz karşına hemen çıkar nasıl yapacağın. Ben Yandex tarayıcı kullanmıyorum.

Hocam bende 6700xt aldım bekliyorumda genelde hep bu öneriyi yapıyorlar tarayıcı donanım hızlandırma ne alaka bilmediğimden soruyorum.

Bu tamamen AMD ile alakalı değil aslında. Kökeni Windows'a dayanıyor, NVIDIA sürücüleri ile çözdü AMD daha tam çözemedi. Donanım hızlandırmayı kapatmak ya da şunu yapmak yeterli oluyor çoğu zaman.

Şunu Google'a yaz karşına hemen çıkar nasıl yapacağın. Ben Yandex tarayıcı kullanmıyorum.

Bu tamamen AMD ile alakalı değil aslında. Kökeni Windows'a dayanıyor, NVIDIA sürücüleri ile çözdü AMD daha tam çözemedi. Donanım hızlandırmayı kapatmak ya da şunu yapmak yeterli oluyor çoğu zaman.

Tamamdır çözdüm çok teşekkür ederim deneyeyim.

Ben olayı çözdüm,rodeon softwareden özellik açıp kullanmıyoruz abi bu kadar basit bide güç seçeneklerinden tüm tikleri kaldırıyoruz,amd özelliklerinden kullanınca sistem aşırı güçlü olsada yedirtiyor wattmanı sırf meraktan tekrar denedim verdi hatayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı