RX 6750 XT için 2K monitör tavsiyesi

Bütçe
5000
Ben olsam 75Hz 2K bir monitör alirim nedeni ise hikayeli oyunlarda yüksek Hz alamıyoruz o yüzden fazla paraha gerek yok ben mesela 4K 60Hz kullanıyorum hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum.

Hertz değeri sadece oyunda işe yarayan bir şey değil. Gündelik kullanımda çok fark ediliyor.

Hikaye tabanlı oyunları daha fazla oynuyorum hocam rekabetçi oyunlarla pek aram yok.
Rekabetçi oyunlarla aranız yoksa 4K ekranlara da bakılabilir.

Eğer 4K almayacaksanız bu konuya atılan 2K monitörlerden en sağlamı önerdiğim MAG274QRF'dir. Bilginize.
G27Q'da IPS glow var.

Rekabetçi oyunlarla aranız yoksa 4K ekranlara da bakılabilir.

Eğer 4K almayacaksanız bu konuya atılan 2K monitörlerden en sağlamı önerdiğim MAG274QRF'dir. Bilginize.
G27Q'da IPS glow var.

ETS olsun GTA V olsun genelde hep bu tarz oynuyorum rekabetçi oyunları oynasam bile rekabet hedefim yok :D

RX 6750 XT 4K için yetersiz gelir. RTX 3070'den az iyi, 3070 Ti'dan az kötü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O kadar da kötü değil. Ufak ayarlamalarla 4K 60 FPS sabitlenebilir.
ETS olsun GTA V olsun genelde hep bu tarz oynuyorum rekabetçi oyunları oynasam bile rekabet hedefim yok :D
GTA 5 gibi oyunların online serverlerinde rekabet var. Bunları göz ardı ediyorum diyorsanız alabilirsiniz.

Dediğim gibi derdiniz görüntü kalitesiyse Nano IPS panel tercih edin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O kadar da kötü değil. Ufak ayarlamalarla 4K 60 FPS sabitlenebilir.

Ama sadece şu an için. Kartı ve monitörü sadece 1 yıl kullanmak için almayacak arkadaş. İleriyi düşünmek gerekiyor. 4K monitörde 2K açarsa görüntü berbat olur.

@Zikkeci dün akşamdan kalma bir derdin var galiba benimle😂

Ama sadece şu an için. Kartı ve monitörü sadece 1 yıl kullanmak için almayacak arkadaş. İleriyi düşünmek gerekiyor. 4K monitörde 2K açarsa görüntü berbat olur.
Bu tür muhabbetler döndüğünde aklıma hep GTX 1080 Ti için 4K monitör şart diyenler geliyor.

@Zikkeci dün akşamdan kalma bir derdin var galiba benimle😂
Biraz agresif bir kullanıcı diye gözlemledim, genel olarak böyle davranıyor.

Geri
Yukarı