RX 6750 XT için 2K monitör tavsiyesi

Bütçe
5000
Şu an LG modeli fiyat olarak 1 tık fazla geliyor kalitesinden yana şüphe etmiyorum tabii ki MSI modeli bütçeye göre tam karşılıyor gibi ViewSonic modeli de gayet uygun bütçe zorlamayacak gibi duruyor.

Bu tür muhabbetler döndüğünde aklıma hep GTX 1080 Ti için 4K monitör şart diyenler geliyor.

Biraz agresif bir kullanıcı diye gözlemledim, genel olarak böyle davranıyor.

Aslında bir kaç yıl en kötü bazı ayarladan kısarak 4K oynatır gibime geliyor. Ama rikse atmamak lazım. Cidden 4K monitörde 2K çözünürlük açınca görüntü berbat oluyor.

Biraz agresif bir kullanıcı diye gözlemledim, genel olarak böyle davranıyor.

Dün akşam bu NVIDIA fanboyu arkadaşımız ile biraz tartıştım, bana özel muamele gösteriyor şu an😃
Şu an LG modeli fiyat olarak 1 tık fazla geliyor kalitesinden yana şüphe etmiyorum tabii ki MSI modeli bütçeye göre tam karşılıyor gibi ViewSonic modeli de gayet uygun bütçe zorlamayacak gibi duruyor.

LG'ye zorlamaya çalışın bence. Olmazsa MSI. Viewsonic'in o modeline bulaşmaya gerek yok.

Rapid IPS dururken Nano IPS alınmaz. Rapid IPS panelin hem görüntü kalitesinde iyileştirme var hem de ghosting şikayeti yok. Nano IPS panellerde de görüntüde iyileştirme var ancak ghosting olabiliyor maalesef.

Rapid IPS dururken Nano IPS alınmaz. Rapid IPS panelin hem görüntü kalitesinde iyileştirme var hem de ghosting şikayeti yok. Nano IPS panellerde de görüntüde iyileştirme var ancak ghosting olabiliyor maalesef.

LG incelemelerde daha iyi puanlar almış.

Kağıt üzerinde MSI modeli güzel ve rakipsiz görünüyor ama birkaç şey buldum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı