RX 6750 XT için monitör önerisi

Bu nasıldır sizce dostlarım.

Bu model nasıldır indirime girmiş.

Şahsen 2K bir monitör alıp VA panel almazdım, Odyssey'de aşırı ghosting var diye biliyorum.

Attığım ASUS aralarındaki en iyisi. Odyssey ghosting sorunlu monitör ve VA panelli biri. O fiyat bandında ki en iyi 2 k şu an VG27AQ1A.

Attığım ASUS aralarındaki en iyisi. Odyssey ghosting sorunlu monitör ve VA panelli biri. O fiyat bandında ki en iyi 2 k şu an VG27AQ1A.

Hocam ben de aynı durumdayım. Daha önce hep dandik sistemlerim olduğu için hikayeli oyunları deneyimleyemediğim için valorant cs gibi oyunları bağımlılığım oluştu ama söylemem gerekir ki profesyonel düzeyde oynamıyorum. Ve bu sisteme sahip olunca da 2K monitör farz gibi oluyor. Ama tek sıkıntı şu ki ,27” Monitörün bana büyük gelmesinden korkuyorum. Maalesef piyasada 24” 2K de olmadığı için ya Alienware in FHD 240hz IPS monitörünü alacağım. Ya da 27” 2K alacağım.

Anladığım kadarıyla aynı durumu siz de yaşamışsınız. Siz ne önerirsiniz ?
Hocam aynı kartla 5600X ile 1080p monitör aldım ben Q Zowie 8 bin verip. İnanın pişmanlık direkt iade edip 2K monitöre geçtim FPS oyunlarından fedakarlık edip ki sadece FPS oynuyorum neredeyse 1080p 24 inci bırakıp 2K 27'ye geçiş yaptım iyi ki de yapmışım diyorum. O pişmanlığı yaşamanızı istemem.

Geri
Yukarı