RX 7900 GRE için PSU ve kasa önerisi

Arkadaşının attığı kasaya sığar zaten o kart. Güzel kasa ayrıca o atılan.

Bu kasanın yanında galiba PSU yok ekstra PSU mu almam gerekiyor?

Bu kasanın yanında galiba PSU yok ekstra PSU mu almam gerekiyor?
Var psu 650 watt psu var içinde hocam.

Bu kasa geldi aklıma bu baya iyi bi kasa.

Hocam attığım kasaların üstünde hepsinin PSU var ilki dışında. Üstünde yazıyor zaten 750W diye. En son attığım VG07F daha iyi bir kasa ama arkadaşının attığı kasa da kötü değil iyi.

Ekran kartı 320mm boyutu var. Arkadaşının attığı kasa 330mm ekran kartına kadar destekliyor. Benim en son attığım VG07F 360mm ekran kartına kadar destekliyor. Benim attığım biraz daha iyi bir kasa ama.

Hocam attığım kasaların üstünde hepsinin PSU var ilki dışında. Üstünde yazıyor zaten 750W diye. En son attığım VG07F daha iyi bir kasa ama arkadaşının attığı kasa da kötü değil iyi.

O zaman hocam attığınız bu kasa ile Kasa ile bu ekran kartını alsam RX 7900 GRE alsam kasa PSU ve ekran kartı derdi aradan çıkıyor değil mi her şey tam oluyor yani değil mi?

Evet her şey tam oluyor.

Tamamdır hocam teşekkürler son bir ricam var kusura bakmayın sizi de uğraştırıyorum ama Amazon'dan bu fiyata böyle bir kasa atma şansınız var mıdır acaba? Ekran kartının sığabileceği içinde PSU olan 5K 4.5k civarında bir kasa

Evet her şey tam oluyor.

Satıcısı da gaming.genTR güvenilir yerdir.

Hocam o zaman satıcı güvenilir diyorsanız sıkıntı yok ben satıcıyı görmediğimden Amazon'dan istedim gaming.gen güvenilir diyorsanız sıkıntı yok

Evet her şey tam oluyor.

Satıcısı da Gaming. GenTR güvenilir yerdir.

Hocam sormayı unuttum ben ama Anakartım benim anakartım bu ve sizce anakartım kaldırır mı bir tane arkadaşım o anakart ne olum deyip moralimi bozduda sizce ekran kartını kaldırır mı anakartım?

Son düzenleme:
Çok iyi bi anakart değil ama soğutucun varsa idare eder.

Ekran kartı için sorun olmaz işlemci için dedim.

Çok iyi bir anakart değil ama soğutucun varsa idare eder.

Ekran kartı için sorun olmaz işlemci için dedim.

İşlemcim Ryzen7 5700X stok soğutucusu var yani peki hocam bu işleri bilmediğimden soruyorum ekran kartından işlemci açısından nasıl bir sorun açabilir?

İşlemcim Ryzen7 5700X stok soğutucusu var yani peki hocam bu işleri bilmediğimden soruyorum ekran kartından işlemci açısından nasıl bir sorun açabilir?
Ekran kartından bir problem olmaz ama işlemci fazla ısınıcağı için zamanla problem yaşarsın. İşlemci ısındıkça performans düşürür. Sistemi topladıktan birkaç ay sonra en azından bir soğutucu al işlemci için.

Yeni konular

Geri
Yukarı