RX 7900 XT watman hatası

deniz111

Picopat
Daha fazla  
1685212535809.png

Merhaba arkadaşlar yeni sistem topladım ama bazen bilgisayar açılışlarında ekran kapanıp açılıyor ve resimdeki hatayı alıyorum, bunu nasıl çözebilirim?

Teşekkürler.

EXPO yerine XMP deneyin bir. Ne sıklıkla oluyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında çok sık olmuyor hocam, bilgisayar açılırken 3-4 açılışta 1 defa oluyor ekran gidiyor sonra 3-4 sn sonra geri geliyor ve bu uyarıyı veriyor, onun dışında bir şey yok.

Aslında çok sık olmuyor hocam, bilgisayar açılırken 3-4 açılışta 1 defa oluyor ekran gidiyor sonra 3-4 sn sonra geri geliyor ve bu uyarıyı veriyor, onun dışında bir şey yok.

İlk açtığınızda ise boş verin gitsin, bilgisayarı nasıl kapatıyorsunuz? Topraklama var mı prizde?

İlk açtığınızda ise boş verin gitsin, bilgisayarı nasıl kapatıyorsunuz? Topraklama var mı prizde?

Akım korumalı Tunçmatik'in prizini kullanıyorum hocam ama duvarda olan prizde topraklama yok sanırım.

Akım korumalı Tunçmatik'in prizini kullanıyorum hocam ama duvarda olan prizde topraklama yok sanırım.

Normal Windows'tan kapatıyorum hocam kapanırken sorun olmuyor sadece açılırken pin şiferisin girdikten sonra oluyor arada bir sonra dediğim gibi geçiyor.

Normal Windows'tan kapatıyorum hocam kapanırken sorun olmuyor sadece açılırken pin şiferisin girdikten sonra oluyor arada bir sonra dediğim gibi geçiyor.

Boş verin gitsin oyunun ortasında falan olmuyorsa. İsterseniz buradan hızlı başlat kapatıp deneyin.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (85).png
    Ekran Görüntüsü (85).png
    171,5 KB · Görüntüleme: 30
Hızlı kapatma bende yok ama güç seçeneklerinde dengeli vardı onu performansa aldım hocam şimdi.

Güç planı kızmından değil, dediğim kısımdan gittiniz mi? Önce denetim masasını açın sonra donanım ve sese gidin güç seçeklerinden de buna tıklayın.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (86).png
    Ekran Görüntüsü (86).png
    934,7 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı