RX580 garanti degişim

apricot_s

Centipat
Daha fazla  
İncehesap'dan aldigim XFX RX580 ürünü arizalandigi icin garantiye gönderdim. Ariza onaylandi. Firma para iadesi yapmak istiyor ben degisim istedim kur farkindan dolayi. Ücretsiz degisim yapmiyorlar XFX 6600 icin üstüne 5000 TL istiyorlar. Tüketici heyete versem bir şey çıkar mı acaba yoksa da XFX 6600 o fiyata almaya deger mi? Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap'dan aldigim XFX RX580 ürünü arizalandigi icin garantiye gönderdim. Ariza onaylandi. Firma para iadesi yapmak istiyor ben degisim istedim kur farkindan dolayi. Ücretsiz degisim yapmiyorlar XFX 6600 icin üstüne 5000 TL istiyorlar. Tüketici heyete versem bir şey çıkar mı acaba yoksa da XFX 6600 o fiyata almaya deger mi? Simdiden teşekkürler.

580 4 MÜ 8 GB mıydı?

Xfx 580 de cok sıkınti çektim.(Ekran donma,sinyal gitme)Suan 6600 alsam performans olarak cok cok iyi olacak belkide ama bir ön yargim olusuyor ya tekrardan yine bu rx 580 deki kronik sorunlar gibi sorun yasarsam die.6600 serisinde acaba kronik bir sorun mevcutmu hocam bilginiz varmi

XFX 580 de cok sıkıntı çektim.(Ekran donma, sinyal gitme)şu an 6600 alsam performans olarak cok cok iyi olacak belki de ama bir ön yargim olusuyor ya tekrardan yine bu RX 580'deki kronik sorunlar gibi sorun yasarsam die. 6600 serisinde acaba kronik bir sorun mevcutmu hocam bilginiz var mı?

Hocam düzelttiler diye biliyorum o sorunları 5000 serisi 6000 serisi o kadar sorunlu değil.

Anladım. Yarina bir karar vermem lazim ve cok kararsizim.Mahkeme olayini dusunuyorum ama bir cok kisi yapmis sanki ondada bir sey cikmamis gibi duruyor yorumlarda.Bir sekilde para verip alsam mantikli bir hareket olurmu bilemiyorum.Garantiside Temmuz ayina kadar olacakmis

Ben aynı durumu yaşamıştım 1650'ye düşmek için para vermem gerektiği söylendi. Yani kartın tamir edilmesi gerektiğini anlayana kadar Vatan Bilgisayar'ı 10-15 kere arayıp konuştum. Sonuç olarak RX 580 imle mutlu mesut yaşıyoruz.

Geri
Yukarı