RX6600 XT sorunlu bir kart mı?

Direkt komple sistem şeklinde satacağım. Çok zarar etmemek için veya en azından ufakta olsa kar etmek için alınmaz mı? bütçeyi arttırmaya çalışıp RTX 3060 mı bakmalıyım acaba.
Fazla para harcamak istemiyor isen AMD al zaten geçici kullanacaksın. Tepe model alacak olsaydın nvidiadan şaşma derdim. Rtx3060 alırsan rt keyfi yaşarsın hata almadan kullanırsın ama geçici olarak fazla para harcamaya değer mi sen karar ver.

Direkt komple sistem şeklinde satacağım. Çok zarar etmemek için veya en azından ufakta olsa kar etmek için alınmaz mı? Bütçeyi arttırmaya çalışıp RTX 3060 mı bakmalıyım acaba.

Ne kadar sürede satılıyor vb. bilmiyorum yakın zamanda 6000 serisi kart sarmadım ama 250-300 TL kar edersiniz gibi geliyor.

Fazla para harcamak istemiyor isen AMD al zaten geçici kullanacaksın. Tepe model alacak olsaydın nvidiadan şaşma derdim. Rtx3060 alırsan rt keyfi yaşarsın hata almadan kullanırsın ama geçici olarak fazla para harcamaya değer mi sen karar ver.
Hata almadan kullanırsın diye bir şey yok hocam. Sonuçta teknolojik ürün. Şanslı olan kişi bir sorun yaşamadan kullanıyor. Şansı olmayana da denk geliyor. @kino arkadaşımız mesela bir sorun yaşamadan kullanmış. Başka biri alsa yaşayabilir. Arkadaşım 3060 kullanıyor. Herkes öneriyor daha iyi diye. Aldıktan 2 hafta sonra garantiye gönderdi yerine sıfır ürün yolladılar. Tamamen şans işi dostum.

Hata almadan kullanırsın diye bir şey yok hocam. Sonuçta teknolojik ürün. Şanslı olan kişi bir sorun yaşamadan kullanıyor. Şansı olmayana da denk geliyor. @kino arkadaşımız mesela bir sorun yaşamadan kullanmış. Başka biri alsa yaşayabilir. Arkadaşım 3060 kullanıyor. Herkes öneriyor daha iyi diye. Aldıktan 2 hafta sonra garantiye gönderdi yerine sıfır ürün yolladılar. Tamamen şans işi dostum.
Dediğiniz şey farklı hocam donanım diyorsunuz. Amd sürücü konusunda başarısız. 2 ay önce çıkan sürücü haya vermezken güncel olan patlıyor. Elimde rtx 3070 var ayrıca 2 senelik kartım sorunsuz aynı sistem. Yukarıda da dedim bomba gibi kimisi hata almıyor kimisi alıyor.

Ben açıkçası tepe modellerde nvidia, ara modellerde AMD alma taraftarıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı