Ryzen 2700X ve RX 580 Oyunlarda FPS Düşüşleri

Tuna Ulus

Decapat
Herkese kolay gelsin, bilgisayarımı bu hafta topladım oyunları yükledim ama bütün oyunlarda drop yaşıyorum. Yardım eder misiniz?
  • İşlemci: AMD Ryzen 2700x
  • RAM:16 GB
  • Ekran Kartı: Radeon 580 SAPPHIRE
  • Anakart: X470 AUROS GAMİNG

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU ve monitörden bahseder misiniz?

Şu bağlantı yardımıyla sürücünüzü kaldırın. AMD'nin sitesinden Optional olmayan sürücüyü kurun ve yaşadığınız problemin çözülüp çözülmediğini iletin. Bunun dışında önerebileceğim bir yöntem kalmıyor.

Şu bağlantı yardımıyla sürücünüzü kaldırın. AMD'nin sitesinden Optional olmayan sürücüyü kurun ve yaşadığınız problemin çözülüp çözülmediğini iletin. Bunun dışında önerebileceğim bir yöntem kalmıyor.
Teşekkür ederim deneyip dönecem
Ayrıca şimdi aklıma geldi MSI Burner ile oyunlara bakmıştım GPU kullanım oranı çok değişiyor bi 0 oluyor bi 60 a çıkıyor belki bununla alakası vardır?

Son düzenleme:
Ayrıca şimdi aklıma geldi MSI Burner ile oyunlara bakmıştım GPU kullanım oranı çok değişiyor bi 0 oluyor bi 60 a çıkıyor belki bununla alakası vardır?

Onunla alakası var. GPU sabit değerde kalmadığı için droplar yaşıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı