Ryzen 3 1200 ve RX 570 sistem hiç açılmıyor

Adil ömer

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Sistem bilgilerim ASUS RX 570 4 GB ekran kartı, Ryzen 3 1200 işlemci, 3000MHz Corsair 8 GB RAM, A320M Gigabyte anakart. Bugün 21:10 saat sularında islemcimin programini açıp performans moduna aldim. FiveM oynamaktaydim. Bilgisayarim yenden başlattı bu moda alirken. Daha sonra bilgisayarım ekran görüntü gelmedi. Gelmediği için PC kapattim, dügmesinden tekrar açtım. Görüntü hiçbir şekilde gelmedi. RAM çıkarıp taktım, ekran kartını çıkarıp taktim, BIOS pilini çıkarıp taktim... Hiçbir şekilde görüntü gelmedi. Başka monitör takip denedim, gene gelmedi. Ekran kartımın işlemcinin fanları ve bilgisayarın fanları çalışıyor. Başlat tuşuna basili tutunca PC kapanmiyor ekran kartinin fanları duruyor. İşlemci fanı ve kasanin fanları çalışıyor. Başlat tuşundan elimi çekince ekran kartinin fanları çalışmaya devam ediyor bir de basili tutunca başlatma tuşunun yanında olan işik yanıp sönüyor. Bir çok çözümü denedim ama olmadi. Sizlerin bilgilerinize sığındım. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, pil sökme işlemini fişten çekip mi yaptınız? RAM'i diğer slotta denediniz mi? PSU nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı