Çözüldü Ryzen 3 3200G Ekran Çözünürlüğü Düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Dostlarım TV çözünürlüğü 1920X1080 ama PC'de en yüksek çözünürlük 1440X900. ekran kartı R3 3200G'nin Vega 8 kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam özel çözünürlük oluşturabilirsiniz. Bu konuda arkadaşım @tirabzonun_kaymagi yardımcı olabilir.

Yok maalesef ben de yapamadım.

Aynı durumdayız ben ne özel çözünürlükler denedim işe yaramadı. CRU kullanmayı denedim o da olmadı. Bir tane HDMI to VGA adaptörü ile şu an 1080P görüntü alabiliyorum.

Yok maalesef ben de yapamadım.

Aynı durumdayız ben ne özel çözünürlükler denedim işe yaramadı. CRU kullanmayı denedim o da olmadı. Bir tane HDMI to VGA adaptörü ile şu an 1080P görüntü alabiliyorum.

Ben özel çözünürlük yaptım bu sefer 16:9 görünümde küçüldü ekran.

Bende bu ekran uyumlu değil yazıyordu. Özel çözünürlük ayarlarını paylaşabilir misin?
AMD'de desteklemiyordu. Bende HDMI ve Vga'yı taktım. CTRL+P ile aynı ekranda gösteri seçtim. Bu sefer Windows ayarlarında 2 ekran göstermiyor tek ekranda 1/2 gösteriyordu. Ordan 1920x1080 gördüm ama ekran küçülmüştü.

@350070 Sorunu çözebildim ben. VGA kablosu takılıyken VSR açıyorsunuz sonra ayarlardan 1080P seçip VSR kapatıyorsunuz.

Benim sorun tamamen kablodan dolayıydı hocam. VSR özelliği ile yapsam da ekran, alttan ve üstten basıktı yani 16:9 gözüküyordu. Kabloyu değiştirdim sorunum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı