Alıcı Ryzen 3600/X

Çift fanlı olarak neden vermiyorsunuz ki o zaman garanti dışı kalmazmı daha iyi konuşağımız bir yer var mı Instagram WP gibi.
Tek fanını kullanıyorum. Aramaya devam edin siz, halihazırda işlemcim olmadığı için bulmam gerekecek. Geri dönüş yaparım yarın akşam. Bir sorun olmazsa iletişime geçeriz.

Sizin bahsettiğiniz ürün bu doğru mu faturası kutusu garantisi var mı hocam?
Tek fanını kullanıyorum. Aramaya devam edin siz, halihazırda işlemcim olmadığı için bulmam gerekecek. Geri dönüş yaparım yarın akşam. Bir sorun olmazsa iletişime geçeriz.

Hocam hangi şehirde yaşıyosunuz?

Sizin bahsettiğiniz ürün bu doğru mu faturası kutusu garantisi var mı hocam?
Bahsettiğim ürün o, kutusu duruyor. Faturasını da bulurum diye tahmin ediyorum, bakmam gerek. Fanı takmak için ayağı duruyor zaten fanını da istersen 110 TL fiyatı. Arctic BioniX P12 PWM diye geçiyor.

Bursa'da yaşıyorum.

Bahsettiğim ürün O, kutusu duruyor. Faturasını da bulurum diye tahmin ediyorum, bakmam gerek. Fanı takmak için ayağı duruyor zaten fanını da istersen 110 TL fiyatı. Arctic bionix P12 PWM diye geçiyor.

Bursa'da yaşıyorum.

Hocam sizin son limit olarak ineceğiniz fiyat nedir? Ryzen 5 3600 + termal macun + soğutucu için sizle alışveriş yapmak isterim.

Hocam sizin son limit olarak ineceğiniz fiyat nedir? Ryzen 5 3600 + termal macun + soğutucu için sizle alışveriş yapmak isterim.
Fiyat son olarak 1600 TL. Dediğim gibi yarın dönüş yaparım, uygun olursa başka kanaldan iletişimde oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı