Ryzen 5 2400G Sorunları Korkutuyor

Gus Fring

Kilopat
APU sistem almayı düşünüyorum sonrasında ekran kartı alacağım. Ama 2400G ile ilgili o kadar fazla sorun yaşayan var ki fikrimi değiştirmeye başladım. Bazı kişiler yeni BIOS güncellemesiyle düzeleceğini söylüyorlar. Sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben biosu son sürüme güncellememe rağmen mavi ekran hatası almaya devam ediyordum ramin MHz sini 2666 ya düşürdüğümde düzeldi ama biraz fps düştü ekran kartı şart ekran kartı alana kadar idare edicem ama bazıları yeni bios sürümü gelicek onunla düzelicek diyorlar umarım öyle olur ama performans olarak ekran kartında fazla farkı yok gayet iyi

APU sistem almayı düşünüyorum sonrasında ekran kartı alacağım. Ama 2400G ile ilgili o kadar fazla sorun yaşayan var ki fikrimi değiştirmeye başladım. Bazı kişiler yeni BIOS güncellemesiyle düzeleceğini söylüyorlar. Sizin düşünceleriniz neler?
Kardeşim oyunlardan kaç fps alıyorsun oynadığın bütün oyunların fps değerini yazsana.

Ben 1x 8GB 3000Mhz almayı düşünüyorum. Testlerine baktığımda 2x 4GB ile aralarında ortalama 10FPS farkı oluyor. Ekran kartı alana kadar CS:GO oynayacağım için çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Ben 1x 8GB 3000Mhz almayı düşünüyorum. Testlerine baktığımda 2x 4GB ile aralarında ortalama 10FPS farkı oluyor. Ekran kartı alana kadar CS:GO oynayacağım için çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum.
1x8 GB 3000 MHz iyi olur. Lakin şunu unutmayın. Ekran kartı belleği olarak RAM'nizi kullanacak. 2 GB RAM verirseniz geriye 6 GB kalıyor. Dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı