Ryzen 5 2400G Sorunları Korkutuyor

Gus Fring

Kilopat
APU sistem almayı düşünüyorum sonrasında ekran kartı alacağım. Ama 2400G ile ilgili o kadar fazla sorun yaşayan var ki fikrimi değiştirmeye başladım. Bazı kişiler yeni BIOS güncellemesiyle düzeleceğini söylüyorlar. Sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine birileri halk efsaneleri anlatmış galiba. Üreticilerin yayınladıkları yeni BIOS sürümleri ile RAM MHz ve uyumluluk sorunları büyük anlamda giderildi. Mavi ekran ve düşük FPS sorunları da doğrudan işlemciye atılamaz. Birçok sebebi olabilir bu sorunların. R5 2400G iyi bir işlemci, sorunu da yok.
Ryzen 5 2400g kullanmıyorsunuz boş yorum yapma ,sıfır sistem topladım. 1 ay hergun vatan bilgisayara gittim geldim sorun çözülmedi ,ölü fiyata sattım kurtuldum
*Mavi ekran
*YouTube video açtığında yeşil ekran ve dönüp kalma f5 yapmadan düzeliyor

*bazı oyunlarda inanılmaz düşük FPS
*Bilgisayar ilk topladigima ram MHz ile çok sıkıntı yaşadım PC açılmıyor
*Sürekli takılma ve donmalar
Şuan ki nickim ile forumda arama yaparsanız bu işlemci yüzünden yardim almak için açtığım 10larca konu gorursunuz

Ryzen 5 2400g kullanmıyorsunuz boş yorum yapma ,sıfır sistem topladım. 1 ay hergun vatan bilgisayara gittim geldim sorun çözülmedi ,ölü fiyata sattım kurtuldum
*Mavi ekran

Şuan ki nickim ile forumda arama yaparsanız bu işlemci yüzünden yardim almak için açtığım 10larca konu gorursunuz
Bahsettiğim sorunlar bunlar işte. Bu sorunlar korkutuyor alsam mı almasam mı ikileminde kalıyorum sürekli.

*Mavi ekran

Bu dedikleriniz hepsi şuanda bendede var :(

APU sistem almayı düşünüyorum sonrasında ekran kartı alacağım. Ama 2400G ile ilgili o kadar fazla sorun yaşayan var ki fikrimi değiştirmeye başladım. Bazı kişiler yeni BIOS güncellemesiyle düzeleceğini söylüyorlar. Sizin düşünceleriniz neler?
alma bende 2400gli sistem kullanıyorum valoranta giremiyorum lolde tf de 50 derecede mavi ekran veriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı