Ryzen 5 2600 - RTX 2060 sistemde oyunlarda Crash

Bir ara amd de cikan beta surum driverlarda Apex de uyumsuzluk vardi belki nvdia da benzer bir problem yasaniyor olabilir. Bir eski surum driver ile deneyebilir misiniz?

Dostum bence windowsun önceki sürümlerini dene arkadaşların dediği gibi. Bende 1803 sürümünü kullanıyorum. Sorun yok nvidia driver yeni güncellemesi çıktı yaptın mı peki. Yapmadıysan bir dene belki düzelebilir 440.97

Dostum bence windowsun önceki sürümlerini dene arkadaşların dediği gibi. Bende 1803 sürümünü kullanıyorum. Sorun yok nvidia driver yeni güncellemesi çıktı yaptın mı peki. Yapmadıysan bir dene belki düzelebilir 440.97
1809 yükledim, şuan 440.97 kuruyorum.
Şuan 1-2 oyun attım crash yemedim, uyumam gerek. Yarın uzun bi süre oynar test ederim izin verirse tabii :)
1809 yükledim, şuan 440.97 kuruyorum.
Şuan 1-2 oyun attım crash yemedim, uyumam gerek. Yarın uzun bi süre oynar test ederim izin verirse tabii :)
Güncelleme, son sürüm Windows yerine 1809 kurmak sorunumu ortadan kaldırdı. Güncel olmak her zaman işe yaramıyormuş.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı