Ryzen 5 2600 ve RX 570 sistem görüntü kesiyor

2 Hafta önce Ryzen 5 2600 ve RX 570 sistem topladım. Bilgisayarı açınca bazen görüntü gidiyor, reset atınca düzeliyor. PSU 550W 80+, driverlar güncel. Sorun nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amd kartlarda görüntü gitmesi sorunu en güncel sürücüde bazen oluyor.
19.8.1 sürücüsü yükleyip öyle kullanmayı deneyin.

Ekran kartından monitöre gelen kabloyu kontrol edin. Dönüştürücü varsa kullanmayın. Başka kablo ile deneyin ve driver sürümü ne?

Nasıl bir gidiş bu donma tarzında mı nasıl bir görüntü gitmesi yani?

Görüntü gidiyor klavye ve faremin ışıkları sönüyor reset attığımda normal açılıp çalışıyor.
ekran kart hangi model hocam sapphire yse sorun
MSI Armor Rx 570
Amd kartlarda görüntü gitmesi sorunu en güncel sürücüde bazen oluyor.
19.8.1 sürücüsü yükleyip öyle kullanmayı deneyin.

Sürüm 19.9.3
Ekran kartından monitöre gelen kabloyu kontrol edin. Dönüştürücü varsa kullanmayın. Başka kablo ile deneyin ve driver sürümü ne?

3 adet hdmı kablosu var hepsinde sorun aynı.

Görüntü gidiyor klavye ve faremin ışıkları sönüyor reset attığımda normal açılıp çalışıyor.

MSI Armor Rx 570

Sürüm 19.9.3

3 adet hdmı kablosu var hepsinde sorun aynı.
Ariza kayidi oluşuyor mu bir bak. Mavi ekran vermeden oluşmaz diye düşünürken benim bilgisayarımda oluşmuştu. O rapor ile ekran kartını garantiye yolla, ama tabi önce DDU ile sürücüyü kaldırıp 19.9.2 WHQL olması lazım onunla bir deneyin.

Ariza kayidi oluşuyor mu bir bak. Mavi ekran vermeden oluşmaz diye düşünürken benim bilgisayarımda oluşmuştu. O rapor ile ekran kartını garantiye yolla, ama tabi önce DDU ile sürücüyü kaldırıp 19.9.2 WHQL olması lazım onunla bir deneyin.

Ekrana hiç birşey gelmiyor mavi ekran vesaire en ufak bir hata kodu yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı