Ryzen 5 2600X, RX 5700 XT için yeterli mi?

Fiyat farkı +450 TL .
Ben bu pcyi alırken ileriye yönelik olucağı için , ekleme değiştirme çok yapıcam.
İleriye yönelik bir PC için 450 lirayı gözden çıkarmamanız ne kadar doğru? İşlemci ve anakart mı değiştireceksiniz sürekli? Öyle ise bir şey diyemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu bende izledim , ama açıkçası oradaki testlerin gerçek veya eşit şartlarda olduğundan şüphem var. Çünkü o videoda baya baya etkiliyordu fpsi
5700 XT sağlam kart. Sizi uzun süre idare edecektir. Tavsiyem bütçenizi artırıp, 3600 almanız yönünde.
Biraz zor ama , bakıcam duruma.

Ayrı ayrı testler izleyip ortalama alınabilir ben her türlü 3600'ün kazanacağından eminim bende 3600 + 5700XT yapacağım yoğun bir şekilde araştırıyorum.

Tabiki de 3600 daha iyidir , çünkü üst modeli.
Benim derdim , öyle üst düzey performans kaybı yaşarmıyım diye.
Min FPS'te fark olacaktır, 5700XT seni götürür ancak blower olması sıkıntı ben partner kartları bekliyorum. NVIDIA satmasın diye para verip geciktirdi galiba NVIDIA partner kartları bu kadar gecikmiyor. Bence aradaki farkı ver aklında soru işareti kalmasın. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı