Ryzen 5 2600X Yük Altında 88 Dereceye Ulaşıyor

Lucyle

Centipat
Sistemim;

• CPU: Ryzen 5 2600X
  • GPU: RX 580 8 GB
  • Anakart: ASRock B450M-HDV
  • RAM: 16 GB

Böyle bir sistemim var ve içerisinde sadece 1 adet fan var egzoz fan. işlemcim Rainbow oynarken 88 dereceyi gördü. stok fan kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı var mı var ise ne gibi önerilerde bulunursunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Termal macun yenilemediyseniz yenilemeyi deneyin olmazsa daha güzel bir fan alın. Ya da direkt hiç uğraşmadan bilgisayarcıya götürün.

Sistemim;

Böyle bir sistemim var ve içerisinde sadece 1 adet fan var egzoz fan. işlemcim Rainbow oynarken 88 dereceyi gördü. stok fan kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı var mı var ise ne gibi önerilerde bulunursunuz?
tavisye olarak yeni bir cpu soğutucu almanızı tavisye ediyorum rainbow six siege ağır bir cpu kullanır dark freezer x120 yada x124 tavisyemdir iyi günler.
yeni bir cpu soğutucu almanızı tavisye ediyorum rainbow six siege ağır bir cpu kullanır dark freezer x120 yada x124 tavisyemdir iyi günler.

Sistemim;

Aynı işlemci ile aynı sorunu bende yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı