Ryzen 5 3600 için en ucuz hava soğutma önerisi

Arkadaşlar hava soğutmalar hakkında hiçbir bilgim yok haberiniz olsun.
Bir de arkadaşlar eklemeği unuttuğum şey şudur ucuz fakat kaliteli yani F\P olsun.
Ucuz olup dandik olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
F/P denilen olay ucuz ve kaliteli demek değildir, verdiğiniz paranın üstünü almaktır. Corsair hava soğutma var, A500 tam bir F/P sıvı soğutmak almaktansa seçilir.

Bütçe nedir?

Aga aynı işlemciyi kullanıyorum bütçe belirtmemişsin ama indirimlerden falan yakalarsan uyguna gelebilirler. Bir sıvı bir hava bırakıyorum link olarak genelde bu ikisini önermişler ikisinden birini düşünüyorum bende. Bu başlığın altına başka öneriler gelirse benim için de süper olur.

Cooler Master Hyper 410R öneririm. Kaliteli, bakır borulara sahip ve fiyatı uygun.
Aga aynı işlemciyi kullanıyorum bütçe belirtmemişsin ama indirimlerden falan yakalarsan uyguna gelebilirler. Bir sıvı bir hava bırakıyorum link olarak genelde bu ikisini önermişler ikisinden birini düşünüyorum bende. Bu başlığın altına başka öneriler gelirse benim için de süper olur.
Ucuz demesi ve ML240 aynen. İkisinin de fiyatı pahalandı. Alınmaz o fiyata.

Cooler Master Hyper 410R öneririm. Kaliteli, bakır borulara sahip ve fiyatı uygun.

Ucuz demesi ve ML240 aynen. İkisinin de fiyatı pahalandı. Alınmaz o fiyata.
Yalan yok fiyatları görünce sinsice bir gülümseme oldu yüzümde, 2 ay önce 699 tl idi 240L :)

COOLER MASTER H410R KULE TİPİ (189 tl) eğer anakart alt aparatı varsa am4 ile uyumlu şekilde belirtmiş satıcı yorumlarıda güzel.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı