Ryzen 5 3600 için soğutucu tavsiyesi

blntsrts

Kilopat
Daha fazla  
Ryzen 5 3600 işlemcim stok fan ile 88'leri görüyor. Bu durum yüzünden CBP kapamak zorunda kalıyorum. Bu da beni rahatsız ediyor. Daha serin bir şekilde yüksek performanslı olarak kullanmak istiyorum işlemcimi. Tavsiyeniz nelerdir? Sıvı mı olmalı hava soğutucu mu? Ayrıca anakartıma ve kasama uyumlu olmalı, RAM slotunu kapatmamalı.
Anakart: MSI B450M-A PRO Max.
Kasa: XIGMATEK CYCLOPS BLACK 4x120mm FAN X-POWER 650W 80PLUS MESH PANEL MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Not: Soğutucunun Vatan Bilgisayar'dan almam lazım. Takmayı falan hiç bilmiyorum orada takıyorlarmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Core Frozr S Intel ve AMD Uyumlu İşlemci Soğutucusu 469,32 TL yerine 387,86 TL
Hocam ihtiyacınızı karşılar. Anakart için sıkıntı olmaz.

Bütçe 400-450 civarı.
MSI Core Frozr S Intel ve AMD Uyumlu İşlemci Soğutucusu 469,32 TL yerine 387,86 TL
Hocam ihtiyacınızı karşılar. Anakart için sıkıntı olmaz.
Hocam Vatan Bilgisayar'dan almak istiyorum. Çünkü soğutucuyu takabilirmiyim hiç bilmiyorum.

Bu soğutucu çok uygunmuş hemde Vatan'da satılıyor acaba yeterli performans verir mi?
Bütçenizi biraz aşabilirseniz bu ürünü öneririm. Bu fiyat aralığındaki en iyi soğutucudur diyebilirim.
Teşekkürler hocam. Bende almak isterim böyle birşey ama takamam diye düşünüyorum. Vatan'da da satılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı