Çözüldü Ryzen 5 3600 sisteme görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MelihTMF

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, MSI Gaming Plus Max B450 anakart ve Ryzen 5 3600 işlemcim var temizlik için sökmüştüm ama tekrar açmaya çalışıyorum açılıyor ama görüntü gelmiyor. EZ Debug LED var anakartta hiçbirinin ışığı yanmıyor çalışıyor görüyor anakart hepsini ama görüntü alamadım. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'lerin takıldığı yeri yumuşak bir sınav silgisi ile silmeyi, dene. Ekran kartını da keza öyle. Sonra anakartın üzerinde aşağıdaki gibi bir yer olmalı. Buradaki Jumper'ı çıkar ve bir kademe sağa kaydır. Bir 10 saniye civarı bekleyip eski yerine tak.Eki Görüntüle 762792
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyrun sistemin videosu.

B450 anakartların Ryzen 3 serisi işlemcilerle çalışması için bir Update gerekiyordu. BIOS pilini çıkardıysanız bu Update gerekebilir.

Her anakartta vardır. İyi bakın. BIOS pilinin yakınlarında olur genelde.

Sistem açılıyor statik olsa hiç çalışmaz diye düşünüyorum. Videoda belli oluyor zaten. Yok bulamadım.

Statik elektrik olabilir.

Gaming Plus Max modeli 3000 serisini direk destekliyor zaten.

Sistem açılıyor statik olsa hiç çalışmaz diye düşünüyorum. Videoda belli oluyor zaten. Yok bulamadım.

Gaming Plus Max modeli 3000 serisini direk destekliyor zaten.
Bana BIOS pilinin yakınlarını kamera ile fotoğraf olarak çekebilir misiniz? Ama kabloları ve zahmet olacak ama ekran kartını da sökün ki temiz görebilelim. Bir de çekerken odaklayabilirseniz güzel olur.

Bana BIOS pilinin yakınlarını kamera ile fotoğraf olarak çekebilir misiniz? Ama kabloları ve zahmet olacak ama ekran kartını da sökün ki temiz görebilelim. Bir de çekerken odaklayabilirseniz güzel olur.
Buyrun.

Dosya Ekleri

• IMG_20201203_192031.jpg
    IMG_20201203_192031.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20201203_192015.jpg
    IMG_20201203_192015.jpg
    472,1 KB · Görüntüleme: 37

Geri
Yukarı