Ryzen 5 3600 ve RX 5700 XT sistem GTA 4'te kasıyor

Emree9191

Hectopat
Arkadaşlar cok iyi bir sistem topladım;
  • AMD Ryzen 5 3600
  • MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X 8 GB
  • 16 GB RAM
Ve şu an GTA 4'ü indirdim hiç kasmadan üst düzey çözünürlukte oynatması gerekiyor fakat takilmalar var yani 150 FPS falan aliyorum ama takiliyor fareyi ceviriyorum kasiyor oyun. Orijinal Steam'den aldim sorun nedir acaba başka oyun denemedim. İndiriyor şu an. Hevesim kırıldi üzuldüm diger oyunlarda böyle bir sey olmaz insallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı 144 hz monitörde test eden ve sorun yaşamayan arkadaşlar acaba kartı v sync açık 1080 p 60 hz bir monitörde test edebilir mi? Stuttering sorunlarının bundan kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.
V-sync açık denedim şuan normalde kapalı herhangi bir sorun yok. COD WWII ve BF5'de ortalama bir 20'şer dakika oynadım. Sorun yok.

Not: Radeon ayarlarım sıfır ve Radeon Yazılımını kullanmıyorum.

Arkadaşlar cok iyi bir sistem topladım;
  • AMD Ryzen 5 3600
  • MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X 8 GB
  • 16 GB RAM
Ve şu an GTA 4'ü indirdim hiç kasmadan üst düzey çözünürlukte oynatması gerekiyor fakat takilmalar var yani 150 FPS falan aliyorum ama takiliyor fareyi ceviriyorum kasiyor oyun. Orijinal Steam'den aldim sorun nedir acaba başka oyun denemedim. İndiriyor şu an. Hevesim kırıldi üzuldüm diger oyunlarda böyle bir sey olmaz insallah.
Hemen hemen aynı sistem PUBG Fortnite da takılmalarım mevcut.

Şu video ile çözebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı