Ryzen 5 3600 ve RX 5700 XT sistem GTA 4'te kasıyor

Emree9191

Hectopat
Arkadaşlar cok iyi bir sistem topladım;
  • AMD Ryzen 5 3600
  • MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X 8 GB
  • 16 GB RAM
Ve şu an GTA 4'ü indirdim hiç kasmadan üst düzey çözünürlukte oynatması gerekiyor fakat takilmalar var yani 150 FPS falan aliyorum ama takiliyor fareyi ceviriyorum kasiyor oyun. Orijinal Steam'den aldim sorun nedir acaba başka oyun denemedim. İndiriyor şu an. Hevesim kırıldi üzuldüm diger oyunlarda böyle bir sey olmaz insallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar cok iyi bir sistem topladım;
  • AMD Ryzen 5 3600
  • MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X 8 GB
  • 16 GB RAM
Ve şu an GTA 4'ü indirdim hiç kasmadan üst düzey çözünürlukte oynatması gerekiyor fakat takilmalar var yani 150 FPS falan aliyorum ama takiliyor fareyi ceviriyorum kasiyor oyun. Orijinal Steam'den aldim sorun nedir acaba başka oyun denemedim. İndiriyor şu an. Hevesim kırıldi üzuldüm diger oyunlarda böyle bir sey olmaz insallah.
GTA 4 optimizasyonu sorunlu bir oyundu yanlış hatırlamıyorsam. Başka oyunlar deneyin derim.

Hem GTA 4 optimizasyon özürlü hem de RX 5700 XT yazılımsal sıkıntılı sorun yaşaman normal.
Siz RX 5700 XT kullanıcı mısınız? RX 5700 serisi ile ilgili gördüğünüz her mesajın altına bunu yazıyorsunuz. İmzanızda göremediğim ve merak ettiğim için soruyorum.

Takipte bulunduğum 1-2 konu başlığına da aynısını yazdığınız için merak ettim. Bu herhalde gördüğüm 3. Mesajınız farklı konularda ki.

Evet şuan Pulse modeline sahibim. Bunu yazmamdaki amacım kartı kötülemek değil. İnsanların bu sorunlar hakkında bilinçlendirmek driver sorunu çözülürse kart çok güçlü fakat şuan satın alıncak bir kart değil. Ryzen 3600 le beraber kullanıyorum.2x8 3000mhz cl 15 ramlerle beraber.Ayrıca kuzenim de Nitro modeline sahip aynı sorunlar onda da mevcut

Yeni konular

Geri
Yukarı