Ryzen 5 5600 RTX 3060 Ti sistem nasıl?

Parçalar bunlar, daha gelmedi siparişte şu an, sizden bilgisayarımı yorumlamanızı ve bilgisayar geldikten sonra herhangi bir ayar vesaire yapmam gerekiyor mu onu soracağım.
Genellikle 3A oyunlar oynuyorum FPS-Battle Royale falan çok yok arada bir eski günler hatrına CS:GO girer çıkarım.
3060 Ti genellikle her oyunda en yüksek ayarda 90 FPS veriyor, ben sadece RDR2 de yine en yüksekte 70 civarı ve CP77 de en yüksekte 60 civarı gördüm onun dışında gördüklerim 90 civarıydı.

Eki Görüntüle 1777847

Şu anlık bütün oyunları oynatır size ama bir de soğutucu alman gerek o işlemci ısınıyor biraz.
Keşke almadan önce sorsaydın.

Dostum herhangi bir hakaret, küçük düşürme gibi felan algılama cidden ciddi bir şekilde soruyorum (bu arada toplam 27K oldu normalde 26 ama 6 ay taksit 27 oldu) hani 27 28 e 4070li pc vardı diyorsun ya bana bulup atar mısın? Veya başka biri 3070li pc vardı demiş onuda bulabilirsen şahane olur.

3070 sistem var o paraya. Pek bir farklayı yok biliyorum RX 6700 sistemde var o paraya 8 GB RAM yerine 16 GB olmalıydı hatta 32.
8 gb ramden 2 tane var, amd ekran kartı kullanmak istemedim rtx ve dlss yüzünden nvidia tercih ettim 3070li pc vardı konusuna gelirsek başka bir arkadaştan rica ettim o bulursa atıcak bana sanırım.
Düzenleme : AGA İKİSİDE SENMİŞSİN xD

27k bunlar.

Dostum herhangi bir hakaret, küçük düşürme gibi falan algılama cidden ciddi bir şekilde soruyorum (bu arada toplam 27K oldu normalde 26 ama 6 ay taksit 27 oldu) hani 27 28'e 4070'li PC vardı diyorsun ya bana bulup atar mısın? Veya başka biri 3070'li PC vardı demiş onu da bulabilirsen şahane olur.

8 GB RAM'den 2 tane var, AMD ekran kartı kullanmak istemedim RTX ve DLSS yüzünden NVIDIA tercih ettim 3070'li PC vardı konusuna gelirsek başka bir arkadaştan rica ettim o bulursa atacak bana sanırım.
Düzenleme: AGA ikisi de SENMİŞSİN xD

27K'ya rezalet olmuş.

27K'ya rezalet olmuş.
Herkes fiyatından vurmuş yok ona 4070 var yok 27kya rezalet yok keşke almasaydın. Rica ediyorum fiyatını göz ardı ederek sistemi yorumlar mısınız? Siparişi iptal edip gidip senin attığın parçaları tek tek almayacağım, göz göre göre kazıklanmayı tercih ediyorum ama l***n sistemi yorumlayın.
+ olarak parçaları tek tek almam yine imkansız, 6 ay taksit ile aldım tekte 27k veremem tabii ki

Herkes fiyatından vurmuş yok ona 4070 var yok 27kya rezalet yok keşke almasaydın. Rica ediyorum fiyatını göz ardı ederek sistemi yorumlar mısınız? Siparişi iptal edip gidip senin attığın parçaları tek tek almayacağım, göz göre göre kazıklanmayı tercih ediyorum ama l***n sistemi yorumlayın.
+ Olarak parçaları tek tek almam yine imkansız, 6 ay taksit ile aldım tekte 27k veremem tabii ki

Teker teker alarak da 6 taksit yaparsınız.

Ama hala fiyattan konuşmaya devam ediyorsunuz, ben en iyisi konuyu kapatayım
Sistem kötü fiyatı aşırı kötü.Neymiş AMD sevmiyormuşum.Sen o 3060 ti 3070 gibi kartlarda RT açabileceğini mi zannediyorsun hem kas gücü yetersiz hemde VRAM dlss ye karşılık fsr var.O fiyata mis gibi rx6800 sistem varki rx6800 ekran kartının RT performansı 3070 e denk birde 16 VRAM var.

Geri
Yukarı