Ryzen 7 2700X ve GTX 1070 Ti sistem toplama

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar parçalarda uyum sorunu var mı? Ve sizce bu fiyatı hak eden bir sistem mi? Bütçem 7000-7400 TL. Bu sistemi 7000-7400 civarına indirimde bulursam hemen alayım mı?

• MSI X470 Gaming PRO
  • RYZEN 7 2700X
  • MSI GTX 1070 Ti
  • 16GB 3000 MHz (markası yok o an en ucuzsa)
  • THERMALTAKE 600W 80+
  • SEAGATE BARRACUDA 3.5 1TB
  • SAMSUNG 960 EVO M.2 SSD
  • PHANTAKES P400

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyum sorunu yok, alınabilir.

Doğrusu nanokatalogdan alamam çünkü yurt dışı garantili ve bozuk çıksa ne yapacağımı bilmiyorum :/
600W alsam herhangi bir sorun olur mu sistem için sanırım siz ilerideki kasa güncellemeleri için diyorsunuz ancak ben 5-6 yıl kasaya bir şey eklemem, ekleyemem :)

Son düzenleme:
600W yetecek ondan bir şüphe yok.
Sizin sistem için koyduğunuz psu sadece 80+ sanırım. Koyduğunuz psu en azından bronze olsun.
Sizin de anladığınız gibi sonradan yükseltme yapıldığı zaman güç kaynağı değiştirmek gerekebiliyor.
Fiyat farkı olarak birbirine çok yakın ürünler zaten. Fazladan 100W her zaman iyidir.

600W yetecek ondan bir şüphe yok.
Sizin sistem için koyduğunuz psu sadece 80+ sanırım. Koyduğunuz psu en azından bronze olsun.
Sizin de anladığınız gibi sonradan yükseltme yapıldığı zaman güç kaynağı değiştirmek gerekebiliyor.
Fiyat farkı olarak birbirine çok yakın ürünler zaten. Fazladan 100W her zaman iyidir.
Yorumunuzu dikkate alacağım fakat bilgilenmekte istiyorum 80+'ın Bronzeden farkı nedir?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı