Ryzen 7 2700X Voltaj Düşürme

Harbor06

Hectopat
Daha fazla  
  • Ryzen 7 2700X
  • 650+85 PSU
  • Asus A320M gaming anakart
Arkadaşlar şimdi CPU voltajımı düşürmeye çalıştım ama yapamadım. Ryzen Master ile CPU voltajı düşürüyorum, ama hiçbir etkisi olmuyor. Stres testi yaptım hiçbir şey olmuyor, hala eskisi gibi. BIOS'um güncel, sebebini anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Ryzen 7 2700X
  • 650+85 PSU
  • Asus A320M gaming anakart
Arkadaşlar şimdi CPU voltajımı düşürmeye çalıştım ama yapamadım. Ryzen Master ile CPU voltajı düşürüyorum, ama hiçbir etkisi olmuyor. Stres testi yaptım hiçbir şey olmuyor, hala eskisi gibi. BIOS'um güncel, sebebini anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam konu ile ilgili değil fakat bende 2700x ve ml240l sogutucuya sahibim . Sistem bosta 40 ve en ufak bi islemde islemci turbo hıza geciyor ısı bir anda 8 ile 10 derece fırlıyor normalmi ?

Hocam konu ile ilgili değil fakat bende 2700x ve ml240l sogutucuya sahibim . Sistem bosta 40 ve en ufak bi islemde islemci turbo hıza geciyor ısı bir anda 8 ile 10 derece fırlıyor normalmi ?
Güç seçeneklerine bakmanı tavsiye ederim ben de aynı dertten muzdarip idim şimdi de oyundayken kendini nihai performans denen saçma salak şeye alıyor otomatik olarak. Sıcaklık değerleri de normal bu arada

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı