Ryzen 9 5900X için 360mm sıvı soğutma önerisi

Tarkan_K

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime B450M - RTX 3060 12GB - Ryzen 9 5900x -
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
Asus Prime B450m A-2
İşlemci
Ryzen 9 5900x
Merhaba, Ryzen 9 5900X için kaliteli sızdırma garantili sıvı soğutma arıyorum 360mm. Ve bütçem 5bin lira.

Son düzenleyen: Moderatör:
DeepCool LS720 ve Arctic Liquid Freezer II 360 öneririm. Ama Arctic bütçenizi aşıyor.

DeepCool'da aşıyormuş. İkisi de 5500 TL seviyelerinde. Bu ikisi yerine Lian Li galahad 360 çok daha mantıklı.

Lian Li ile uyumlu guzel hava alan bir kasa önerebilir misiniz?

Ya da bunlar uygun mu Lian Li için?

Dark Maxima V30 DKCHMAXV304 ARGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

O kasada fan yok. Alırsanız tekrar fan almanız gerekli.

O anakartın da ARGB portu yok. Sıvı soğutma çalışır ama renklerini kullanamazsınız.

Anakartı şu an kullanmaktayım ve onu değiştiremeyeceğim ışıkları olmasa da olur.
Siz bana fanlı ve 360mm sıvı soğutmayla uygun sağlam hava akışı olan bir kasa önerebilir misiniz?

1689859406625.png

Burada fanlı yazıyor?

Anakartı şu an kullanmaktayım ve onu değiştiremeyeceğim ışıkları olmasa da olur.
Siz bana fanlı ve 360mm sıvı soğutmayla uygun sağlam hava akışı olan bir kasa önerebilir misiniz?

Eki Görüntüle 1869817

Burada fanlı yazıyor?
Attığınız kasanın fanlı halı 3200 TL

Eğer daha üst bütçelere çıkabilirseniz bunlar da çok iyi kasalar.

Attığınız kasanın fanlı halı 3200 TL.

Eğer daha üst bütçelere çıkabilirseniz bunlar da çok iyi kasalar.

Tek ve son sorum olacak inşallah, her şey için çok teşekkür ederim öncelikle.

Bu kasa ile alttaki ürünler uyumlu mu ve anakartıma bu kadar fan takabilir miyim lütfen yardımcı olur musun?

Son düzenleme:
Hocam bu parçaları sıfırdan mı topluyorsunuz yoksa elinizde olan parçalar mı? Ve ne amaçla topluyorsunuz? Render tarzı işler için mi, oyun için mi?

B450M-A bu işlemci içinde pek yeterli değil. Kullanırsınız ama tam performansını alamazsınız.

Geri
Yukarı